Muž, emoce a vztahy - kurz pouze pro muže

8bc3c4h9uwctnwh-love-2684327-340.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Milí muži,

právě jste se dostali k mému prvnímu, a zatím jedinému, semináři, či kurzu či setkání určeného mužům. Proč? Když jsem se zamyslela, došla jsem k závěru, že jako žena mám velice blízko k ženám. Tudíž propojení s ženami je u mě prioritní. Mám jim hodně co předat ze svého vlastního života. 

A najednou mi prostě v hlavě vyskočila otázka: Co bych mohla předat mužům? Je vůbec něco, čím bych mohla oslovit muže, co bych jim jako žena mohla předat? Nejsem muž, tudíž životní zkušenosti muže nemám. To je jasné. Ale....

Ale jedna věc, kterou mohu s vámi, muži, sdílet, existuje. A tou jsou emoce.

Emoce máme a prožíváme všichni. Ať jsme žena či muž. Trošku rozdíl je jen v prožívání emocí. U žen je to prožívání více viditelné, ženy si emoce více uvědomují.. U vás, mužů, je to většinou v tomto jiné. Více je skrýváte, více je máte potlačené.

No, a už se dostávám k třetímu slovu v názvu kurzu, a to je vztah. Protože právě ve vztazích se emoce uvolňují, i vy, muži, právě zde emoce cítíte. Mnohdy máte vztek, můžete cítit smutek, když vztah končí, můžete cítit strach, když se bojíte, že o partnerku přijdete, můžete cítit bolest atd. Prostě ve vztazích emoce poznáváte. 

Jestli jste si už troufli plakat? Nebo ještě ne? Nebo je ve vás tak silně zakořeněný vzorec, že chlap nebrečí? Jak to máte? Jak řešíte svoje emoce? Jdete na pivo? Promluvíte si o nich s kamarádem? Nebo ne, protože on by vám neporozuměl?

A přitom to, jak pracujete se svými emocemi, to je to nejdůležitější, abyste ve vztahu byli šťastní. Porozumět emocím nám může opravdu pomoci.

A skrze emoce můžeme objevit mnoho programů a vzorců z dětství, od rodičů. Podle nich se totiž chováte, ale vůbec si toho nejste vědomi. 

Takže co nás v tomto setkání čeká?

Budeme si povídat o vašich emocích, jak je zvládáte, či nezvládáte, jaké jsou vaše postoje a názory na vztahy, na emoce. Povíme si, jak s emocemi zacházet, aby jste si neohrožovali vaše existující vztahy. A napadne vás určitě mnoho otázek, na které budeme hledat společně odpovědi. 

Co se týká emocí, můžu říct, že mám jednu zajímavou schopnost - a to vcítit se do toho druhého. A dokážu uvidět to, co je za vaším problémem, který třeba řešíte. A jako žena, pro vás cizí žena, vám mohu odpověď na otázky z vašeho vztahu zvenku, a přitom zevnitř. Protože se dokážu do vaší partnerky vcítit. A do vás. 

Možná máte ostych mluvit o těchto věcech. Zde máte zaručenou důvěrnost. Vím, že obavy a ostych jsou časté, ale třeba najdete odvahu a přihlásíte se. 

Aby se dostalo na všechny přihlášené, dělám toto setkání pouze pro 6 mužů. Takže malá skupinka zaručuje klidné prostředí. A já věřím, že s vámi, kdo jste dočetli až sem, se prostě v některém z níže. uvedených termínů setkám. 

 

Pozn.: setkání probíhá on-line v aplikaci ZOOM. Lepší je,když máte zoom stažený ve vašem počítači. Link posílám cca hodinu před začátkem kurzu do e-mailu.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.