2vunghaplp22dft-obrazek-2022-12-07-171026845.jpg

Zdenka Tomaidesová

Na Naučmese od 2. 4. 2014, vedl/a kurzy pro 59 účastníků. Navštívil/a 9 kurzů.

Ahoj, jsem Zdenka a specializuji se na vizuální myšlení (sketchnoting- vizuální poznámky, doodle artu) a rozvoj kreativity.

Sketchnoting mi připadá jako výlet do dětství - zábavný, hravý a učící. Je to způsob, jak si lépe pamatovat nové poznatky, oživit výuku, rychleji najít řešení či zjednodušit složité situace. Rozvíjí kreativitu, pomáhá se zaměřit na cíl, soustředit a srovnat si myšlenky.

Využití najde i při prezentaci produktů, projektů, zlepšuje komunikaci s lidmi v týmu. Pro ty, co chtějí s čmáráním hned začít jsem vytvořila digitální workbooky v českém i anglickém jazyce - Jak jednoduše kreslit a knihu o sketchnotingu - Jak jednoduše na sketchnoting

Věnuji se i technikám, které pomáhají rozvinout kreativitu. Školím i digitální kreslení - specializuji se na Procreate.

Koučuji i osobní změny, ale i toho, kdo má chuť využívat vizuální myšlení ve své profesi. Tvořím cvičebnice a vracím lidem chuť čmárat a kreslit a aktuální termíny i workbooky najdete na www.edux.cz.

Podněty pro sebe a svůj rozvoj si můžete najít i na mém blogu "Chci změnu"(cvičení, NLP techniky, recenze na přečtené knihy osobního rozvoje ...)

Jsem praktickým uživatelem japonské filozofie Kaizen a tak jsem napsala jsem e-book "Kaizen - chci změnu", jak postupovat při změnách (vztahy, kariéra, změna stravování či obchodní oblast).

Sama jsem je uplatnila při své změne, kdy jsme stabilní bydlení vyměnili za bydlení v domečku na kolečkách (obytném vozu).

Zdenka

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.