7uiinzzfa0n-zdenka2-tenerife.jpg

Zdenka Tomaidesová

Na Naučmese od 2. 4. 2014, vedl/a kurzy pro 28 účastníků. Navštívil/a 9 kurzů.

Ahoj, jsem Zdenka a specializuji se na vizuální myšlení (sketchnoting, vizuální poznámky) a změny. Někdy i člověk potřebuje start či restart. Avšak na rozdíl od počítače my naši klávesu pro restart (vyřešila by mnohé životní otázky) hledáme marně.  Změny jsou součásti života mohou přijít neplánovaně, i plánovaně. 

Moji srdcovou záležitostí je kreativita. Právě kreativitu a kreslení mi pomáhá realizovat změny hravě. Využívám při změnách. Využívám při práci s lidmi zážitkové techniky z oblasti NLP/Neurolingvistické programování, používám japonskou filosofii Kaizen, miluji humor, čmárání/sketche/doodle art a cestování. 

V práci s lidmi se řídím  tím, že „bez smíchu není úspěchu“, A. Carnegie. 

Vedu workshopy zaměřené na sebepoznání, asertivitu pro ženy, kreativitu a prodej. Věnuji se psychologii prodeje, komunikaci i telefonickou v e-shopech. Tipy tréninků najdete na www.edux.cz.

Píšu blog "Chci změnu", na kterém si můžete najít cvičení, NLP techniky, píšu recenze na přečtené knihy osobního rozvoje a popisuji techniky, které používám při koučování.

Jsem nadšencem a praktickým uživatelem japonské filozofie Kaizen a tak jsem napsala jsem e-book "Kaizen - chci změnu", jak postupovat při změnách (vztahy, kariéra, změna stravování či obchodní oblast).

Na tento e-book navazuje druhý na téma změny a cestování: Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv.

Dávám videotipy na Youtube - Jak nastartovat změnu.

Zdenka

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.