4bir7cxek8y-db51d485-3dd7-4ece-9e10-fc728cb259d2.jpeg

Zdenka Tomaidesová

Na Naučmese od 2. 4. 2014, vedl/a kurzy pro 55 účastníků.Navštívil/a 9 kurzů.

Ahoj, jsem Zdenka a specializuji se na vizuální myšlení (sketchnoting- vizuální poznámky, doodle art).

Sketchnoting mi připadá jako výlet do dětství - zábavný, hravý a učící. Je to způsob, jak si lépe pamatovat nové poznatky, oživit výuku, rychleji najít řešení či zjednodušit složité situace. Rozvíjí kreativitu a pomáhá se uklidnit a srovnat si myšlenky.

Využití najde i při prezentaci produktů, projektů či vedení a komunikaci s lidmi v týmu. Pro ty, co chtějí s čmárání začít jsem vytvořila digitální knihu o sketchnotingu - Jak jednoduše na sketchnoting

Věnuji se i technikám, které pomáhají rozvinout kreativitu. Miluji humor, čmárání/sketche/kreslení tzv. doodle art, cestování, proto teď cestuji obytným vozem po Evropě, který jsem ho pokreslila.

Koučuji i osobní změny, ale i toho, kdo má chuť využívat vizuální myšlení ve své profesi. Vedu i firemní tréninkyna kreativitu a vizuální myšlení. Tvořím cvičebnice a vracím lidem chuť čmárat a kreslit a aktuální termíny i workbooky najdete na www.edux.cz.

Podněty pro sebe a svůj rozvoj si můžete najít i na mém blogu "Chci změnu"(cvičení, NLP techniky, recenze na přečtené knihy osobního rozvoje ...)

Jsem praktickým uživatelem japonské filozofie Kaizen a tak jsem napsala jsem e-book "Kaizen - chci změnu", jak postupovat při změnách (vztahy, kariéra, změna stravování či obchodní oblast). Sama jsem je uplatnila, když jsme rok cestovali po Evropě a Africe obytnými vozem.

Zdenka

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?