5ppt0hvqzgfbbdc-andrea-6423-3.jpeg

Andrea Poláková

Na Naučmese od 16. 2. 2016, vedl/a kurzy pro 44 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Baví mě objevovat, poznávat a propojovat vnitřní a vnější světy. Přes nejrůznější pohybové a vzdělávací aktivity, terapie a meditace mě to v roce 2008 zavedlo na cestu vnitřních stylů čínského bojového umění. Následně jsem odjela přímo do Číny a učila se ve Wudang Daoist Traditional Internal Kungfu Academy. 
V roce 2011 jsem se zúčastnila Mistrovství republiky ve Wushu, kde jsem získala stříbrnou medaili za Tai Ji Quan a bronz v kategorii Kung Fu krátkých zbraní.
Čína mě oslovila natolik, že jsem se rozhodla po dokončení univerzity odjet na manažerskou stáž do Shenzhenu, kde jsem strávila pár let. 
Procestovala jsem několik zemí, prošla pár psychospirituálních sebezkušenostních a vzdělávacích výcviků. Získala jsem mmj. certifikáty terapeut energetické psychologie EFT, somatický kouč, kraniosakrální terapeut, lektor Qi Gong a Taichi. Studuji tradiční čínskou medicínu a tvořím přírodní svíčky pod značkou Light Spirit. 

Čínu jsem naposledy navštívila v roce 2018, kdy jsem se v chrámu Pěti nesmrtelný na hoře Baimashan učila vnitřní alchymii u Mistra Li. 

Vzhledem k tomu, že mám nyní malého chlapečka, působím převážně v Radvanci a v Jevanech. 

Andrea

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.