5ma95wcmzpy-img-1938-1.jpg

Daniela Sedloňová

Na Naučmese od 27. 11. 2016, vedl/a kurzy pro 94 účastníků. Navštívil/a 12 kurzů.

Přes tréninky a koučování mě baví obohacovat, inspirovat a motivovat lidi k tomu, aby vzali život do svých rukou a posunuli se o krůček blíže ke svému cíli či snu

Během 15ti let v mezinárodních společnostech v ČR i v zahraničí jsem nabyla mnoho praktických obchodních, manažerských a komunikačních dovedností, které nyní mohu předávat dále. Na mé poslední pozici před startem na volnou nohu jsem pracovala jako Head of Regional Sales v HRS Group, kde jsem vedla multikulturní tým sales manažerů. 

Zabývám se tématy: prodej, prezentační dovednosti, komunikace, time managementu/prokrastinace, jak učinit změnu a jak žít šťastnější život bez blokujících omezení a strachů.

Kromě lektorského kurzu jsem absolvovala i dlouhodobý akreditovaný koučovací výcvik MÚVS a Týmový koučink pod vedením Marilyn Atkinson. Mou vášní jsou neurovědy, tedy zjišťování jak funguje náš mozek a jak nám může pomoci dostat se tam, kam chceme.

PS: Ráda budu školit všechny nabízené kurzy, ale i jiná témata, i u Vás ve firmě - ozvěte se mi přes kontakty na www.danielasedlonova.cz!

Více o mě ve videu. 

Těším se na setkání.

 

 

Daniela

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.