Vytvoř si štíhlejší a mladší tělo sebeláskou

20130726-183802-bara.jpg

Bára Klimešová

S mottem srdce+nápad+ruka se věnuji se ručně psanému písmu, ilustracím a grafickému designu. Vystudovala jsem výtvarnou výchovu a český jazyk na Ostravské Více o lektorovi »

20130726-183802-bara.jpg

Bára Klimešová

S mottem srdce+nápad+ruka se věnuji se ručně psanému písmu, ilustracím a grafickému designu. Vystudovala jsem výtvarnou výchovu a český jazyk na Ostravské Více o lektorovi »

20130726-183802-bara.jpg

Bára Klimešová

S mottem srdce+nápad+ruka se věnuji se ručně psanému písmu, ilustracím a grafickému designu. Vystudovala jsem výtvarnou výchovu a český jazyk na Ostravské Více o lektorovi »

8g7j5ilwh0d-a.jpg
Praha (mapa)

už jen 3 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývají už jen 4 místa

Praha 3, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 45 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

... když jsem se v roce 2012 zdravě naštvala a rozhodla se změnit si nastavení svého života zevnitř, ani jsem netušila, že mne mé rozhodnutí a následné kroky zavedou i k milému vedlejšímu účinku fyzické změny vlastního těla a že je možné po padesátce vypadat a cítit se lépe než kdysi dávno na vysoké škole - potvrzeno spolužáky po 25 letech dost v šoku ;-)

Řečeno čísly je rozdíl "jen" mínus přes 15kg, ale v obvodových mírách až mínus 10-15cm, tedy o 4/5 velikostí méně a bonusem k tomu všemu je také naměřený metabolický věk těla 31 let a celkové ozdravování organismu.

Řečeno obrazem:

6xknebbx6rd-stihlofoto.jpg 

Tento kurz je postavený výhradně na základech mých úspěšně praktikovaných malých krůčků a posunů zvyků, které vycházejí z hlavní (i když také postupné) změny myšlení a přesvědčení ohledně vztahu sama k sobě a propojení s okolním světem a životem vůbec. Vše pak následně dokázáno postupnými "razítky" knih a technik, které mou praxi jen potvrzovaly a o které se s vámi ráda podělím. A jelikož úplným základem všeho je zdravá sebeláska a já se konečně začala mít opravdu ráda (což je báječný stav, který se dá neustále posouvat k čím dál tím většímu zamilovávání se do sebe a života, k vnitřnímu štěstí nezávislém na okolí a pak se jen přidá i naše tělo a mění se samo), tak i všechny změny jsem prováděla postupně a velmi nenásilně, s lehkostí a chutí a ty se nemusíš lekat komplexnosti a mnohosti v tématech - vše se vším souvisí a kdekoli uděláme jen malý pidikrok, zafunguje v dalších posunech. Jen je třeba jej udělat :-)

Na kurzu ti ráda předám vlastním prožitkem ověřené tipy jak na: 

> VNITŘNÍ ZMĚNY:

 • síla ROZHODNUTÍ se ke změně
 • o fungování "Biologie víry" Bruce Liptona + další poznatky z neurověd a nové biologie
 • REFLEXE stavu - pozorování a zvědomování starých programů, přesvědčení a zlozvyků, PŘIJMUTÍ zodpovědnosti, opuštění "oběti" a uchopení změn do vlastních rukou
 • začátek u sebe - JÁ na 1. místě svého života, sebepřijetí, odpuštění si, SEBELÁSKA 
 • vnitřní ÚKLID a DETOX - pouštění starých zátěží, emocí, bloků, překonávání připoutání a strachů... - směrem k duševní a myšlenkové štíhlosti
 • VÝŽIVA DUŠE - změna úhlu pohledu - rozhodnutí k radosti a štěstí uvnitř nezávisle na okolí 

... a jak uvnitř, tak venku >>>

> VNĚJŠÍ ZMĚNY:

 • STRAVA - změna vztahu k jídlu a uvažování o něm, jídlo a emoce, vědomá strava, naslouchání vlastnímu tělu a dialog s ním, bavení se malými posuny a experimentováním se změnami návyků, detoxy stravou a půstování... 
 • POHYB - dech, větší a hlubší propojování se s tělem, postupné zcitlivování se a porozumění tělu, experimentování s nalezením přirozené pohybové aktivity dle osobního naturelu
 • ZEŠTÍHLENÍ prostoru KOLEM a jeho kultivace k jednoduchosti a přirozenosti - co si chci ponechat, co je ještě v souladu s mým novým já?

... případné další dotazy ráda zodpovím, pokud budu moci a snad vyjde i chvíle na nějaké tipy, které může přidat k tématu kdokoli z účastníků...

Kurz probíhá v malé skupince (tedy s osobnějším přístupem, větší otevřeností a hloubkou) v bezpečném domácím prostředí (přesné místo se dozvíš před kurzem, počítej s Prahou 3) a s občerstvením z mých domácích zdravých mňamek.

Těším se na potkání s těmi, kteří jsou rozhodnutí, že se už taky chtějí pustit do procesu sebeláskoproměny, ale neočekávají jednu zázračnou pilulku či rychlozkratku, protože ví, že vše je proces a každý máme jiné tělo a svou jedinečnou cestu :-*

 

... a trocha inspirace k tématu: 

> skvělá sebelásková scéna z filmu L. Bessona Angel-A

" Milovat sám sebe je začátek celoživotní romance." (Oscar Wilde)

" Zamiluj se do sebe, do života a pak do koho chceš..." (Frida Kahlo)

"Jsme duše oblečené do posvátného biochemického hávu a naše těla jsou nástroje, jimiž naše duše hrají svou hudbu." (Albert Einstein)

"... Koule na to dělat věci jinak má málokdo...
... My všichni v první řadě musíme pomoci sami sobě. Jeví se to sobecky a zní to jako negativní vlastnost, ale je to základ. Sebeláska, sebepřijetí, sebeuvědomění, a tím pádem i sebevědomí. Každý se nejdřív musí umět postarat o sebe, teprve z této pozice může rozdávat..." (MUDr. Jan Vojáček)

" Dokonalost je nemocí lidstva. Na obličej si nanášíme tuny make-upu. Dáváme si dělat botox a hladovíme, abychom dosáhli své vysněné hmotnosti. Snažíme se něco napravit, ale nemůžeme napravit to, co nevidíme. Je to duše, která potřebuje chirurga. Je čas, abychom se zamysleli. Jak můžeme čekat, že nás někdo bude milovat, když nedokážeme milovat ani sami sebe? Musíme být šťastní sami se sebou. Nezáleží na tom, jak vypadáte zvenčí, počítá se to, co je uvnitř. Chci, abyste viděli, kdo jste vlastně vy a měli sami sebe rádi přesně takové, jací jste." (Julia Roberts)

 

Kurz je dosupný také v individuální formě osobní konzultace se zaměřením na vaše specifická témata.

Víš, že Bára vede také tyto kurzy?

Víš, že Bára vede také tyto kurzy?

Víš, že Bára vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

 • 49n6n1vbq8w28fc-zrcadlo.jpeg
 • 6xknebbx6rd-stihlofoto.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.