Vytvoř si štíhlejší a mladší tělo sebeláskou

20130726-183802-bara.jpg

Bára Klimešová

S mottem srdce+nápad+ruka se věnuji se ručně psanému písmu, ilustracím a grafickému designu. Vystudovala jsem výtvarnou výchovu a český jazyk na Ostravské univerzitě, nakoukla trochu do reklamní branže, pobyla na zkušené Více o lektorovi »

20130726-183802-bara.jpg

Bára Klimešová

S mottem srdce+nápad+ruka se věnuji se ručně psanému písmu, ilustracím a grafickému designu. Vystudovala jsem výtvarnou výchovu a český jazyk na Ostravské univerzitě, nakoukla trochu do reklamní branže, pobyla na zkušené Více o lektorovi »

8g7j5ilwh0d-a.jpg
bude upřesněno, Praha (mapa)

už jen 3 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývají už jen 4 místa

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 42 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

... když jsem se v roce 2012 zdravě naštvala a rozhodla se změnit si nastavení svého života zevnitř, ani jsem netušila, že mne mé rozhodnutí a následné kroky zavedou i k milému vedlejšímu účinku fyzické změny vlastního těla a že je možné po padesátce vypadat a cítit se lépe než kdysi dávno na vysoké škole - potvrzeno spolužáky po 25 letech dost v šoku ;-)

Řečeno čísly je rozdíl "jen" mínus 15kg, ale v obvodových mírách až mínus 10-15cm, tedy o 4 velikosti méně a bonusem k tomu všemu je také naměřený metabolický věk těla 31 let a celkové ozdravování organismu.

Řečeno obrazem:

6xknebbx6rd-stihlofoto.jpg 

Tento kurz je postavený výhradně na základech mých úspěšně praktikovaných malých krůčků a posunů zvyků, které vycházejí z hlavní (i když také postupné) změny myšlení a přesvědčení ohledně vztahu sama k sobě a propojení s okolním světem a životem vůbec. A jelikož úplným základem všeho je zdravá sebeláska a já se konečně začala mít opravdu ráda (což je báječný stav, který se dá neustále posouvat k čím dál tím většímu zamilovávání se do sebe a života, k vnitřnímu štěstí nezávislém na okolí a pak se jen přidá i naše tělo a mění se samo), tak i všechny změny jsem prováděla postupně a velmi nenásilně, s lehkostí a chutí a ty se nemusíš lekat komplexnosti a mnohosti v tématech - vše se vším souvisí a kdekoli uděláme jen malý pidikrok, zafunguje v dalších posunech. Jen je třeba jej udělat :-)

Na kurzu ti ráda předám vlastním prožitkem ověřené tipy jak na: 

> VNITŘNÍ ZMĚNY:

  • síla ROZHODNUTÍ se ke změně
  • o fungování "Biologie víry" Bruce Liptona + další poznatky z neurověd a nové biologie
  • REFLEXE stavu - pozorování a zvědomování starých programů, přesvědčení a zlozvyků, PŘIJMUTÍ zodpovědnosti, opuštění "oběti" a uchopení změn do vlastních rukou
  • začátek u sebe - JÁ na 1. místě svého života, sebepřijetí, odpuštění si, SEBELÁSKA 
  • vnitřní ÚKLID a DETOX - pouštění starých zátěží, emocí, bloků, překonávání připoutání a strachů... - směrem k duševní a myšlenkové štíhlosti
  • VÝŽIVA DUŠE - změna úhlu pohledu - rozhodnutí k radosti a štěstí uvnitř nezávisle na okolí 

... a jak uvnitř, tak venku >>>

> VNĚJŠÍ ZMĚNY:

  • STRAVA - změna vztahu k jídlu a uvažování o něm, jídlo a emoce, vědomá strava, naslouchání vlastnímu tělu a dialog s ním, bavení se malými posuny a experimentováním se změnami návyků, detoxy stravou a půstování... 
  • POHYB - dech, větší a hlubší propojování se s tělem, postupné zcitlivování se a porozumění tělu, experimentování s nalezením přirozené pohybové aktivity dle osobního naturelu
  • ZEŠTÍHLENÍ prostoru KOLEM a jeho kultivace k jednoduchosti a přirozenosti - co si chci ponechat, co je ještě v souladu s mým novým já?

... případné další dotazy ráda zodpovím, pokud budu moci a snad vyjde i chvíle na nějaké tipy, které může přidat k tématu kdokoli z účastníků...

Kurz probíhá v malé skupince (tedy s osobnějším přístupem, větší otevřeností a hloubkou) v bezpečném domácím prostředí (přesné místo se dozvíš před kurzem, počítej s Prahou 3) a s občerstvením z mých domácích zdravých mňamek.

Těším se na potkání s těmi, kteří jsou rozhodnutí, že se už taky chtějí pustit do procesu sebeláskoproměny, ale neočekávají jednu zázračnou pilulku či rychlozkratku, protože ví, že vše je proces a každý máme jiné tělo a svou jedinečnou cestu :-*

 

... a trocha inspirace k tématu: 

> skvělá sebelásková scéna z filmu L. Bessona Angel-A

" Milovat sám sebe je začátek celoživotní romance." (Oscar Wilde)

" Zamiluj se do sebe, do života a pak do koho chceš..." (Frida Kahlo)

"... Koule na to dělat věci jinak má málokdo...
... My všichni v první řadě musíme pomoci sami sobě. Jeví se to sobecky a zní to jako negativní vlastnost, ale je to základ. Sebeláska, sebepřijetí, sebeuvědomění, a tím pádem i sebevědomí. Každý se nejdřív musí umět postarat o sebe, teprve z této pozice může rozdávat..." (MUDr. Jan Vojáček)

Doprovodné fotky

  • 6xknebbx6rd-stihlofoto.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?