Osobní produktivita

1h4qc500e9f-img-0208.jpg

Daniel Gamrot

Posledních sedm let působím jako lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Byl jsem také šéfredaktorem Mít vše hotovo – portálu osobního růstu. Každý rok projde mými Více o lektorovi »

4130p1ssqcenqrd-5ztpr7499wjoyck-osobniproduktivita-min.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 246 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Jste zahlceni úkoly a požadavky? Nestíháte? Zkuste to změnit. Vyčistěte si hlavu a začněte se soustředit na to nejdůležitější.

Zažili jste to někdy?

Hromada papírů s poznámkami, fronta úkolů zapsaná v bloku nebo počítači, spousta myšlenek v hlavě. Metody organizace času a úkolů, o které jste se opírali, a které docela i fungovaly, již nepomáhají. Jste čím dál tím více zavalováni informacemi, které nestíháte zpracovávat a řešit. Chaos, který je všude kolem, se zrcadlí také ve Vaši hlavě a způsobuje pocity úzkosti, zahlcení, frustraci a stres. Výsledkem toho je, že se po návratu domů a myslíte na to, co všechno jste za celý den nestihli a jaké útrapy Vás čekají v dnech dalších. V noci nespíte a Vaše okolí si všímá, že s Vámi není něco v pořádku.

Změňte to - začněte pracovat na své osobní produktivitě! Uspořádejte si vlastní čas - dostaňte věci z hlavy, srovnejte myšlenky, uvolněte se a začněte se věnovat pro vás nejdůležitějším aktivitám.

Můj hlavní úkol na kurzu Osobní produktivita

Denně řešíme nedostatek času na důležité úkoly. Techniky time managementu, jak je známe, občas trochu pomohou. Skutečná změna, která se projeví na osobních i firemních výsledcích, však často přichází až s jiným přístupem k osobní produktivitě. A mým cílem je ukázat vám k ní cestu.

Představím vám moderní a populární přístupy k organizaci práce, vše pečlivě probereme na příkladech konkrétních postupů a návyků z nejnižších pater (vytvoření systému úkolů a termínů, nástroje, e-mailová komunikace…) až po ta nejvyšší (osobní vize, práce s prioritami, optimalizace energie…).

Kurz je zaměřený na praxi - nasazení ověřených principů osobní produktivity do pracovního i osobního života a je také rozšířen o ukázku funkčních metod a minimalistických nástrojů, které efektivně šetří čas a umožní vám lépe se soustředit na skutečně prioritní záležitosti

Budete odcházet se informacemi, jak:

  • organizovat si vlastní práci v profesním i osobním životě,
  • mít práci pod kontrolou,
  • plánovat si vlastní čas a dotahovat věci do konce,
  • vybrat si správný úkol ve správný čas,
  • úspěšně plnit úkoly ve stanoveném termínu,
  • udržet kontrolu nad prioritními činnostmi,
  • správně předávat úkoly na ostatní a sledovat tuto delegovanou práci,
  • řešit nahodilé situace efektivně s ohledem na aktuální stav,
  • definovat osobní a profesní cíle a nastavit strategii jejich dosahování a
  • efektivně budovat návyky, které pomáhají osvojit si jednotlivé přístupy.

Osobní produktivita je má specializace

Posledních sedm let působím jako lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Byl jsem také šéfredaktorem Mít vše hotovo – portálu osobního růstu. Každý rok projde mými tréninkovými programy a školeními více než tisícovka účastníků z firem nejrůznějšího zaměření – od technologických start-upů, přes mobilní operátory, státní správu až po významné strojírenské společnosti. S klienty pracuji na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

K dnešnímu dni jsem zrealizoval školení a dlouhodobé tréninkové programy na téma Osobní produktivita pro více než 7000 účastníků. Pravidelně se v oblasti zvyšování produktivity práce vzdělávám a nově nabyté dovednosti nejen školím, ale hlavně prověřuji a zjišťuji dopady na pracovní nasazení účastníků. Nesoustředím se na předání běžně dostupných informací, ale primárně na osvojení dovedností a vybudování produktivních návyků.

Píši svůj vlastní blog, ale přispívám také do Forbes, Na volné noze nebo Podnikatel.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?