Poutavá prezentace bez obav

5y8nisni3awomqk-mg-8466a.jpg

Daniela Sedloňová

Jsem mentální kouč a Google certifikovaná trenérka pro oblast Business & Soft skills se specializací na Leadership (v ČR a SR jsme pouze 3). Zaměřuji se na Více o lektorovi »

8ygaxym5cgx-nadchni-publikum-a-ziskej-ho-pro-svuj-zamer-2.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Prezentovat přirozeně a poutavě je umění, kterému se můžeš naučit. Z 93% je pro lidský mozek důležitá forma sdělení, která vede k souhlasu nebo nesouhlasu posluchačů. Jde o vizualizaci prostřednictvím pomůcek, řeči těla a práce s hlasem. Důležité je stanovit, co je to nejdůležitejší, co musí zaznít. Nauč se všechny aspekty úspěšného prezentování - připravit obsah navázaný na náš cíl i úspěšně prezentovat bez trémy a poutavou formou.

Obsah kurzu

1) Tréma a sebevědomí: Psychologicky je tréma obavou z nepřijetí druhými. Naučíme se různé techniky (včetně dechových cvičení), které Ti v boji s trémou pomohou.

2) Základy prezentování: Podstatou působivé prezentace je dobře vystavěný obsah. Odneseš si konkrétní recept, jak krok po kroku vystavět svou prezentaci. Objevíš triky pro oživení tvé prezentace.

3) Vizuál: získáš tipy, co dát na slajdy a co ne a jak je udělat působivé.

3) Práce s hlasem: Dynamický hlasový projev zvyšuje pozornost posluchačů. Nauč se využívat svůj hlas pro zdůraznění toho, co zdůraznit chceš.

4) Řeč těla: Pohyb, mimika, gesta, postoj i oční kontakt musí být v souladu s obsahem tvého sdělení, jedině tak bude tvá prezentace důvěryhodná a působivá.

5) Vše si vyzkoušíš v praxi: každý účastník si vyzkouší krátkou prezentaci, na kterou dostane zpětnou vazbu lektorky i účastníků

Kurz je určen pro všechny ty, kdo prezentují před týmem lidí ve svém zaměstnání, či jako živnostníci klientům.

Kurz doporučuji těm, koho jejich současné prezentační (ne)dovednosti brzdí v rozvoji jejich kariéry či byznysu.

 

 

Doprovodné fotky

  • 773wvef0gmu-bratislava-86-kopie.jpg
  • 2zjcjmqaail-workshop.jpg
  • 29qkrucqq07-prezentace-ljubljana.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.