• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
47znzr3ah504h70-a0a2309e-745c-46b5-8ad9-cac7da158c89.jpeg

Lepší fotky mobilem

Chceš fotit lepší fotky telefonem? Je v tom víc než jen mačkání jednoho čudlíku 📸 Kurz ti přinese nový pohled na focení nástrojem, který neustále nosíš v kapse. Využij ho ke tvorbě dechberoucích snímků - není to o foťáku, ale o fotografovi! ✨

Webinář - online
8o9vad2pw7bz7ub-balloon-1046658-1920.jpg

Správně? Ale podle sebe (koučovací workshop)

Jaké by to asi bylo, žít podle toho, jak to cítíme, místo podle toho, "jak by se to mělo"? Možná uvolňující, možná uklidňující. Každý z nás má asi jinou odpověď. Svojí odpověď i svojí cestu můžete najít během dvou hodin.

Webinář - online
1u5d33y3a58ivgc-naucmese-kurz.jpg

Montessori v domácím prostředí | Značka: začínám

Maria Montessori věřila tomu, že v každém dítěti dřímá velký potenciál, který můžeme rozvinout prostřednictvím vhodně připraveného prostředí. Chceš vědět, jak na to a kde začít?

Webinář - online
4815300-_dsc4003.jpg

Vazba adventního věnce

Přijďte si do našeho příjemného ateliéru v centru Prahy uvázat a ozdobit svůj vlastní adventní věnec! Na výběr budete mít veliký výběr dekorací, naše zkušená floristka na Vaší práci dohlédne.

Praha
1xrq6pq1yj6cobe-insta6.jpg

Taneční divadlo

Naučte se vystupovat na veřejnosti! Na lekcích budeme zkoumat principy a techniky práce na jevišti, tvořit a rozšiřovat svůj pohybový i výrazový repertoár, bavit se a improvizovat.

Webinář - online
6r8v75jv5vilx8k-6k4ueqbkgg522wn-magnesium.jpg

Vše o hořčíku

Přijďte skoncovat s bolestmi hlavy, křečemi, bolestivou menstruací, svalovým třesem a jinými symptomy spojenými s nedostatkem hořčíku.

Webinář - online
9g5xj139uipgp8b-adult-2539690-1280.jpg

O sexu trochu jinak

Téma, které asi zaujme už svou podstatou. Ale pojďme se na sex podívat jako na cestu sama k sobě. Pojďme společně prozkoumat, proč prožíváme právě to, co prožíváme. Má to nějaký význam?

Webinář - online
1imhkoh089wd523-jaegypt.jpg

Webinář: Skupinová meditace - snadná technika

Rád bych vám představil můj odlišný přístup k meditaci. Podle mě meditace není těžká, nemusí se u ní sedět v žádném zkříženém sedu s rovnými zády, nebojujeme s myšlenkami a není pro ni potřeba absolutní ticho.

Webinář - online
2uofnp09huecwie-ocean-2203720-340.jpg

Překonej strach a zažij konečně volnost

Strach pocituje občas každý. Je součástí našeho života vlastně od narození. Ale někdy naroste do velkých rozměrů. Vytváří strašlivé scénáře, úplně nás dokáže zastavit. A to je škoda. Prohlédněme spolu tuto iluzi....

Webinář - online
20131104-081649-les-v-noci.jpg

Chůze potmě – cesta k lepšímu zraku

Máte unavené oči, horší se Vám zrak? Procházka v úplné tmě přinese očím hlubokou relaxaci a kompenzaci stereotypního přetěžování. Najít tmu na bezpečném místě v Praze není snadné. Vypravte se proto s námi!

Praha
9484zx70e1i-img-9488.jpg

Kontaktní improvizace

Zažijte si nepopsatelné pocity spojené s plynutím - "flow" při pohybu ve dvojici nebo ve skupině, vypněte hlavu a pusťte se do kontaktu, improvizujte a nechávejte se příjemně překvapit tím, co vznikne.

Webinář - online
9ipcrg6s7gr2mn1-img-8488-2.jpg

Cesta tance - Contemporary a impro

Lekce současného tance (contemporary) a taneční improvizace, které vás narovnají, posílí, uvolní, příjemně naladí a způsobí, že se budete usmívat, i když nebude zjevný důvod.

Webinář - online

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?