2cf8k6euxy38s3u-ivah1738-1.jpg

Soňa Štěpánková

Na Naučmese od 20. 11. 2020, vedl/a kurzy pro 2 účastníky.

Jsem ženská koučka, lektorka a ritualistka, silná amazonka i láskyplná víla. Osobní růst, sebevzdělávání a vzdělávání druhých zážitkovou formou je pro mne již téměř 20 let kouzelnou cestou a smyslem mého života.

Psala jsem učebnice pro děti, vedla mezinárodní školku a školu, koučovala stovky dětí i dospělých a pomáhala jim rozsvěcovat jejich vnitřní světlo. Teď se naplno věnuji individuálním sezením se ženami, ve kterých jim pomáhám  znovuobjevit jejich vnitřní sílu, potenciál a sebelásku. Pracuji také se skupinami žen formou prožitkových ženských kruhů, seminářů a workshopů. Ráda svůj život i život žen kolem mne zpestřuji novodobými ženskými rituály. 

 

Svůj volný čas trávím s potěšením o samotě v přírodě, stejně jako ve společnosti rodiny a vědomých lidí. Zbožňuju čtení, vůně a meditace. Miluju ženskost. Žena je pro mě synonymem lásky a laskavosti, a to především sama k sobě. 

Mým darem, za který jsem hluboce vděčná a o který se dělím v našich sezeních, workshopech i online setkáních, jsou právě láska, otevřené srdce a soucit. Věřím v prožitkové sdílení zkušeností a proto také své kurzy a webináře stavím tak, abychom si společně hráli, zkoumali své nitro, poznávali naše chování a měnili tak náš život k lepšímu. 

Na cestě mého osobního i profesního rozvoje jsem potkala mnohé výborné učitele, kteří mě vybavili cennými zkušenostmi i úžasnými nástroji. Jednou z nich je např. americká léčitelka Brandon Bays, u níž jsem absolvovala terapeutický výcvik. Postupně se mi dařilo objevovat, jak ozdravně na ženské tělo, emoce a duši fungují další nástroje jako jsou vizualizace, meditace, ženský pohyb, hudba či vůně. Našla jsem si také úžasnou spirituální koučku a dál na sobě pracuji. Všechny mnou prožité, načtené a praxí vyzkoušené zkušenosti z oborů osobního rozvoje, ženství či rodičovství s vámi moc ráda nasdílím na skvělé platformě Naučmese. 

Těším se na naše setkání!

S láskou Soňa

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.