• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
Provoňte si den

Provoňte si den

Proměňte svůj den v oslavu radosti, sebepoznávání a lásky.

Brno
Jak zvladnout konflikty a emoce ve vztazích

Jak zvladnout konflikty a emoce ve vztazích

Jak na konflitky, emoce a přenos ve vztazích? Láska je rozporuplná věc, na jedné straně usiluje o splynutí s milovaným člověkem a na druhé straně s sebou nese sebevymezující vzdor. Umíte s ní zacházet? Umíte zůstat ve vztahu sami sebou?

Praha
Krása květin k řezu aneb jejich jednoduché pěstování Vyprodáno
Volný termín je 7. 3.

Krása květin k řezu aneb jejich jednoduché pěstování

Řezané květiny zkrášlí venkovní i vnítřní prostory. Pojďte se poohlédnout po kráse květin, které jsou u nás stále ještě nedoceněné. A přitom se pěstují jendoduše a vydrží ve váze stejně dlouho jako ty dovážené.

Praha
Sama sobě vizážistkou aneb jak vyzrát na francouzský šarm Vyprodáno
Dostupný jako individuální

Sama sobě vizážistkou aneb jak vyzrát na francouzský šarm

Individuální kurz pod vedením profesionální lektorky Zuzany Sekorové Vám odhalí taje nejenom základních technik vizážistiky, ale i umu profesionálních francouzských maskérů.

Praha
Zpívejme si Vyprodáno
Volný termín je 8. 3.

Zpívejme si

Chcete začít zpívat a nebo třeba si užívat zpěv i mimo sprchu? Nebo se jen uvolnit při zpěvu a zatím se vám to nedaří? Pojďme to zkusit společně.

Praha
Můj milovaný Rozvod

Můj milovaný Rozvod

Rozvodové řízení z pohledu otce , který v životě nebyl u soudního jednání. Dozvíte se to co Vám neřekne soudce , OSPOD a dokonce ani právník...

Praha
Polož strach na lopatky a zažij pocit vítězství

Polož strach na lopatky a zažij pocit vítězství

Pokud jste si vybrali tento kurz, už teď stojíte na bedně vítězů. Místo do ringu se vydáme na boj se strachem do Vaší hlavy.

Praha
Focus a Disciplína

Focus a Disciplína

Focus a Disciplína, dvě nenahraditelné ingredience úspěchu. Nelze je koupit v marketu ani na ebay, ale lze je vybudovat a udržovat. Ptáte se jak? Na kurzu vám vše zodpovím.

Praha
Sebekoučování pro každý den

Sebekoučování pro každý den

V rámci dvouhodinového setkání s vámi budu sdílet myšlenky z oblasti osobního růstu a podělím se s vámi o své zkušenosti s koučováním. Podpořím vás v tom, abyste vykročili směrem ke svým snům a cílům a především si užili cestu, která k nim vede.

Praha
Cesta kreativity Zbývá už jen poslední místo

Cesta kreativity

Kurz je určen pro každého, kdo potřebuje mít dobré nápady, kdo chce vystoupit z šedi a chce odlišit sebe nebo své podnikání. Naučte se chrlit nápady.

Praha
Využíváme internet na maximum

Využíváme internet na maximum

Aneb tipy & triky pro naši práci. Ukážeme si, jak vyhledávat na internetu rychle a efektivně. Probereme triky pro práci na internetu, nástroje Diigo a Lino, #3 užitečná rozšíření prohlížečů a #3 tipy pro zvýšení produktivity.

Praha
Jak: Udělat dobrý první dojem

Jak: Udělat dobrý první dojem

Sebeprezentace. Slovo a činnost, které nabývají na čím dál tím větší důležitosti. Pokud Tě zajímá, jak zanechat dobrý první dojem, ja ho ovlivňit a jak ho využít třeba při networkingovém setkání, pojďme setkat na kurzu!

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.