• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
Životopis stále žije!

Životopis stále žije!

Proč jít na kurz, když životopis už máte? Protože se dozvíte, jakou šanci má u personalistů. Protože vždycky může být ještě lepší. Protože vám ho upravím tak, aby měl náboj a prodal vás. Protože bude věrohodný a v souladu s tím, co u pohovoru říkáte.

Praha
Radkova Rétorika #2: „Líbí se jim, co říkám?“

Radkova Rétorika #2: „Líbí se jim, co říkám?“

Stojíte před publikem a netušíte, zda diváci opravdu poslouchají. Hovoříte s někým a nevíte, co si o vás on či ona myslí. Máte vést přednášku, ale vás vede nervozita. Pokračování velmi oblíbeného rétorického kurzu.

Ostrava
Zrealizuj své sny a přání

Zrealizuj své sny a přání

Jak zrealizovat své sny a cíle? Rozjeď změny ve svém životě, splň si svá přání a sny - ať už jakékoli. Koučinkem a hlubinnou psychologií budeme bilancovat kým jsi a co si přeješ. Sám/a si pak vytyčíš další cíle a kroky jak k nim dojít.

Praha
Španělština pro snadnější cestování

Španělština pro snadnější cestování

Kurz vás naučí základům španělštiny tak, abyste se dorozuměli, neztratili a hlavně si to užíli. Naučíte se představit, zeptat se na cestu, objednat si jídlo, počítat, ubytovat se nebo porozumět důležitým cedulím.

Praha
Polož strach na lopatky a zažij pocit vítězství

Polož strach na lopatky a zažij pocit vítězství

Pokud jste si vybrali tento kurz, už teď stojíte na bedně vítězů. Místo do ringu se vydáme na boj se strachem do Vaší hlavy.

Praha
Stop stres

Stop stres

Poznejte a ovládněte stres!! Stres je náš pomocník i největší nepřítel. Na kurzu se naučíte jak ho poznat, ovládnout a nakonec z něj udělat svého nejlepšího přítele!

Praha
Prožitkový workshop s rostlinnými pomocníky

Prožitkový workshop s rostlinnými pomocníky

Prožitkové setkání s rostlinnými pomocníky v podobě přírodních vykuřovadel a éterických olejů. Vůně obsahuje hlubokou pravdu, kterou nelze skrz nekompromisní rozum občas odhalit.

Praha
Jak si opravdu rozumět

Jak si opravdu rozumět

I když mluvíme stejným jazykem, často si nerozumíme. I když se slyšíme, často se neposloucháme. Komunikace je základem našich vztahů, pojďte se o ní dozvědět víc a své vztahy s okolím tak zlepšit.

Praha
Zjednoduš si život Vyprodáno
Volný termín je 24. 1.

Zjednoduš si život

Začínáš mít pocit, že ti život přerůstá přes hlavu? Máš toho tolik, že tě z toho bolí hlava a nevíš kam dřív skočit? Potřeboval bys, aby měl den aspoň 48 hodin? Možná nastal čas podívat se na svět z jiné perspektivy.

Brno
Osobní produktivita a Time Management Zbývá už jen poslední místo

Osobní produktivita a Time Management

Nestíháte? Jste přesvědčeni, že toho máte až příliš? Nebo se jen nedokážete donutit do něčeho, co Vám zadal šéf, partner nebo i Vy sám? Zapomínáte? Pojďte s tím konečně něco udělat. Snadno a jednou provždy.

Praha
Sebepoznání skrze tělo a pohyb Zbývají už jen 2 místa

Sebepoznání skrze tělo a pohyb

Tělo, aneb nejvíce podceňovaný a nejsnáze dostupný zdroj sebepoznání. Pojďme se s nadhledem a skrze přímou zkušenost podívat na to, jak fungujeme v interakci s druhými nebo jak přistupujeme sami k sobě.

Brno

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.