Akt, portrét, kresba dle živého modelu

3ekf6fm33y1pg78-portret.jpeg

EriC Kartmanová

Ve vší skromnosti o sobě prohlašuji, že jsem umělkyně, světoběžnice, následovnice Járy Cimrmana a mnohostranně orientovaná lektorka. Poslední uvedené propojuje Více o lektorovi »

52086optpclblwn-fb-img-1696845054241.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Tento kurz figurální a portrétní kresby podle modelu je vhodný pro všechny zájemce bez ohledu na pokročilost. Ideální jako příprava k talentovkám na výtvarné SŠ i VŠ. Kreslit budeme na sále Divadla Pod Lampou.

Začneme skicami na rozjezd - několikaminutové pózy - pro úplné začátečníky s vysvětlením a tréningem. Postupně se doba bude prodlužovat a skicy budeme více propracovávat, až skončíme hodinovou studií.

Kreslit budeme cca 2,5 h s přestávkami. Kresba je o technice a tréningu, ne o „talentu", takže opravdu každý se může naučit kreslit podle skutečnosti a já vám ráda pomohu začít! 😉

Cena 550 Kč je pro zájemce, kteří nemají zkušenosti s kresbou podle modelu a zahrnuje kromě materiálu, modelu a pomůcek i tutoring lektorky. Zkušenější kreslíři, kteří tutoring nepotřebují, mohou použít slevový kód " JENKRESLIT " - cena 400 Kč zahrnuje materiál, pomůcky a model.

Pokud nepožadujete ani stojan a pomůcky máte vlastní, platíte jen model, cena je 200 Kč, použijte slevový kód " STUDENT "

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.