9yzlbz882y63qsc-stepan-les.jpeg

Štěpán Pastula

Na Naučmese od 15. 3. 2019, vedl/a kurzy pro 84 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

"Život není měřen pouze v dechberoucích chvílích, ale ve způsobu, jakým oživujeme každý náš nádech."

Tento citát není pouze slova, ale spojuje mé kroky s osobními hodnotami a poznáním, které se odráží v mé profesní i osobní realizaci. Působím v oblasti doprovázení lidí prostřednictvím lektorování, koučování a mentoringu od roku 2010. Jsem profesionální průvodce se specializací na osobní růst prostřednictvím vaší vlastní cesty.

 Absolvoval jsem studium nejen ve "škole života," kterou stále intenzivně studuji, ale také na fakultě ekonomické Západočeské univerzity. Více než pět let mého post studijního  života byla věnována cestování, hledání poznání a nabírání zkušeností a to v přes třiceti zemích světa. Získal jsem bohatou praxi v oblastech marketingu, managementu, logistiky a sociálních služeb. Držím certifikaci Profesionálního kouče CoEdu, který je v souladu s kritérii Mezinárodní federace koučů (ICF). V současné době mám za sebou stovky hodin klasického koučinku, mentoringu, lektorování kurzů (psychohygieny, mindfulness, sebe koučování) a dlouhodobě doprovázím desítky klientů v rámci projektu travelcoaching.

Mé kroky mě zavedly na rozličné kontinenty a do různorodých zemí. Například v Indii jsem v souhrnu více než rok aktivně participoval na rozvojovém projektu školy v odlehlé části Himálaje. Tam jsem dosáhl svých nejhlubších poznání v praci s lidmi žijícími v podmínkách, které jsou pro civilizovaný svět nepředstavitelné. Dále jsem získal cenné zkušenosti v afrických končinách Demokratické republiky Kongo, pracujíc jako humanitární pracovník pro organizaci Člověk v tísni.

Během těchto životních etap jsem měl příležitost spolupracovat s lidmi ze zajímavých kultur a rozvíjet své dovednosti v různých oblastech. Tyto zkušenosti teď využívám jak v roli průvodce, tak jako kouč. S vlastními prožitky a zkušenostmi vám pomáhám najít jednoduchá řešení vlastních cesty.

Štěpán

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.