3ekf6fm33y1pg78-portret.jpeg

EriC Kartmanová

Na Naučmese od 1. 9. 2022, vedl/a kurzy pro 3 účastníky.

Ve vší skromnosti o sobě prohlašuji, že jsem umělkyně, světoběžnice, následovnice Járy Cimrmana a mnohostranně orientovaná lektorka. Poslední uvedené propojuje všechny mé specializace a profesní zkušenosti, neboť jsem jako vystudovaná učitelka s aprobací NJ-VV-SŠ nejprve pobývala v různých zemích světa, věnujíc se různým profesím, abych po více než 10 letech strávila 2 roky jako učitelka na SŠ a zjistila, že to není pro mě. Ne proto, že by mě nebavilo učení, nebo práce s teenagery, ale ujasnila jsem si, že nerada někoho do něčeho nutím.

Proto jsem se rozhodla postavit se na vlastní nohy a věnovat se tomu, co mám ráda a čemu se věnuji a učit jen ty, kdo o to mají zájem.

S učením a prací s lidmi různého věku (3 - 60+ ;) mám bohaté zkušenosti jako instruktorka zimních sportů (od r. 2004), vedoucí výtvarně zaměřených táborů, lektorka výtvarných workshopů pro dospělé, lektorka / učitelka jazyků na jazykové, základní i střední škole.

Nabízím výtvarné kurzy zaměřené na kresbu podle modelu (zátiší, figura, portrét), malbu různými technikami (hlavně krajina, zátiší, figura), fashion design (malba na hedvábí, batika, šperky), keramiku a landart.

Zimy pak trávím na horách (v současnosti Železnorudsko), kde učím lyžování a snowboarding.

Všechny mé kurzy jsou určeny všem zájemcům, bez ohledu na zkušenosti nebo "talent" ;) K mým nejsilnějším stránkám patří vlídnost, vstřícnost a empatie, ke každému přistupuji individuálně, proto Vás mé kurzy nejen něco naučí, ale i potěší! :D

  

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.