21denní diplomková výzva

6g8mpupd51h23vd-gab-1.jpg

Gabriela Boková

Baví mě dělat to, co má smysl. Posledních pár let mě fascinuje oblast vzdělávání, jsem velkou fanynkou nejrůznějších společensky prospěšných aktivit, baví mě šířit smysluplné myšlenky a podněcovat v lidech nadšení a Více o lektorovi »

8hvi98gowp4py9k-laptop-2562211-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 103 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Nemůžeš se dokopat k psaní bakalářky či diplomky? Máš rád/a výzvy? Motivuje tě práce či sdílení ve skupině? Tak pojď zdolat tuhle výzvu ;)

A o čem že to je? Pojďme si dát závazek, že se po dobu 21 dnů budeš každý den aspoň chviličku bakalářce/diplomce věnovat. Klidně jen 15 minut denně (nebo klidně i víc, když to zvládneš;)), ale pravidelně! Jedině tak si vytvoříš návyk, můžeš s diplomkou navázat pozitivní vztah a začneš se na ní třeba i těšit ;)

Jak to celé provedeme? 

1) Je fajn, když si trochu promyslíš, co a proč chceš dělat. Proto na začátku projdeš pár návodných otázek, které ti v tom pomohou udělat jasno (přijde ti první den výzvy na mail)

2) Do společné tabulky pak vyplníš své jméno a svůj závazek. No a samozřejmě nezapomeneš každý den zaznamenat, jak se ti daří ;)

3) Každý den ti přijde mail, kde s tebou budu sdílet užitečné informace pro psaní diplomek, tipy na aplikace, které můžou usnadnit práci, nebo jen nějakou drobnou motivaci pro psaní. Přidat se můžeš i do facebookové skupiny Napiš diplomku, kde je prostor pro vzájemný hec, podporu, sdílení i otázky. 

4) Každý týden se celá skupinka potkáme ONLINE! Posdílíme si, co komu (ne)jde a proč, vyměníme si rady a nápady a posílíme týmového ducha! Dohromady se tedy uvidíme TŘIKRÁT a ty máš třikrát možnost zeptat se a poradit se, o čem bude třeba.

Tak se těším na společnou jízdu! :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.