Osobní produktivita a myšlenkové mapy za kafe

3t7y392r6f2306m-img-3209.jpeg

Daniel Gamrot

Posledních devět let působím jako trenér osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Byl jsem také šéfredaktorem Mít vše Více o lektorovi »

20130103-210523-mindmap.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 51 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Pro všechny kurzy mimo Ostravu platí, že se cestovné a „nocležené“ (pokud neseženu zdarma) rozpočítává mezi jednotlivé účastníky. Orientační maximální částka je 400,- Kč, ale bývá nižší.

Studujete? Pracujete? Podnikáte?

Jste zahlceni úkoly a požadavky? Nestíháte? Zkuste to změnit - vyčistit si hlavu a začít konečně s osobní produktivitou.

Sedněme si na pár hodin kdekoliv to bude příjemné a popovídejme si o tom, jak dostat věci pod kontrolu, zbavit se stresu a začít využívat svůj vlastní potenciál díky osobní produktivitě. Hrozně rád pošlu tuto myšlenku dál, protože vím, že funguje. Její poznání mi změnilo život a věřím, že jej změní i Vám.

Dvě hodiny jako vstupní brána do světa osobní produktivity - světa, kde máte čistou hlavu a můžete konečně začít tvořit.

Znáte tuto situaci?

Hromada papírů s poznámkami, fronta úkolů zapsaná v bloku nebo počítači, spousta myšlenek v hlavě. Metody organizace času a úkolů, o které jste se opírali a které docela i fungovaly, již nepomáhají. Jste čím dál tím více zavalováni informacemi, které nestíháte zpracovávat a řešit. Chaos, který je všude kolem, se zrcadlí také ve Vaši hlavě a způsobuje pocity úzkosti, zahlcení, frustraci a stres. Výsledkem toho je, že se po návratu domů myslíte na to, co všechno jste za celý den nestihli a jaké útrapy Vás čekají v dnech dalších. V noci nespíte a Vaše okolí si všímá, že s Vámi není něco v pořádku.

Existuje řešení?

Dostaňte vše z hlavy, srovnejte myšlenky, uvolněte se a začněte být tvůrčí a produktivní. Skutečně produktivní - nedělejte pouze úkoly, které k Vám přistanou, ale začněte si je vytvářet!

Co na konzultaci zjistíte?

Rád bych Vám ukázal, jak mě osobní produktivita zbavila nezdravého stresu a pocitu, že nejsem dostatečně výkonný. Jak odstranila každodenní návaly úzkosti, které se dostavovaly ve chvílích pomyšlení na vše, co nemám hotovo. Proč jsem celé noci trávil v polospánku a ráno se "probouzel" vyčerpaný. Ukažme si, proč osobní produktivita změnila život lidem po celém světě a jak může pomoci i Vám.

Pro koho je konzultace určena?

Jak již název napovídá, jedná se o úvod do osobní produktivity - kurz je tak určen pro ty, kteří s osobní produktivitou ještě nezačali a rádi by odstartovali svou cestu za čistou hlavou. V rámci konzultace projdeme metodu od naprostých základů až po problematiku na vyšších úrovních. Je tedy na Vás, zda se přihlásíte i v případě, že již máte s osobní produktivitou nějaké zkušenosti (klidně to si přizpůsobíme "na míru"). V případě, že stále váháte, klidně piště nebo volejte, domluvíme se individuálně na obsahu a rozsahu.

Kde a kdy se konzultace uskuteční?

Domluva ohledně místa a termínu bude zcela individuální, vše bude stanoveno na základě domluvy. Kterákoliv kavárna nebo příjemné místo, kde se bude dobře sedět a povídat.

Co budete po absolvování vědět a umět?

 • Jak zavést osobní produktivitu do vlastního života a jak si osvojit návyky, které osobní produktivita zahrnuje
 • Jak vyprázdnit vlastní hlavu od záležitostí, které jsou jednou z hlavních příčin negativních stavů
 • Jak můžete naložit s jednotlivými myšlenkami a úkoly, aby Vás neobtěžovaly ve chvílích, kdy na nich zrovna nepracujete
 • Jak si podle osobní produktivity naplánovat projekty
 • Jak uvést projekty do pohybu
 • Jak pracovat s dlouhodobými horizonty
 • Jak vše výše zmíněné pravidelně revidovat a hodnotit
 • Jak zvolit SW nástroje pro osobní produktivitu
 • Jak zavést "papírovou" osobní produktivitu
 • Jak lépe přemýšlet
 • Jak zjistit na co můžete mít skutečně talent
 • Jak využít další nástroje a metody pro ovládnutí Vašich záležitostí

Chcete-li dát zbytečnému stresu a pocitu "nestíhání" sbohem, může být osobní produktivita určena právě Vám. Pojďme si říci jak dostat 99% všech Vašich záležitostí pod kontrolu a přesuňme se společně do stavu "mysl jako voda".

Co dál?

Mám pro Vás také skvělou techniku jak vylepšit vlastní přemýšlení, paměť, jak řešit problémy nebo se učit. Sedněme si na pár hodin, kdekoliv to bude příjemné, a popovídejme si o tom, jak a proč začít používat myšlenkové mapy. Hrozně rád předám své zkušenosti z využívání této efektivní metody.

Co zjistíte?

Co jsou myšlenkové mapy a proč je jejich využívání při přemýšlení, brainstormingu, řešení problémů, rozhodování, rozborech situací, vynalézání, učení, plánování nebo psaní poznámek považováno za jednu z nejefektivnějších pomůcek. Zjistíte, že myšlenková mapa kopíruje chování Vašich nervových buněk, které hledají nová spojení - což z ní dělá skvělou zbraň právě pro mapování vlastních myšlenek. Řekneme si, jak myšlenková mapa zlepšuje Vaši paměť. Ukážeme si, kde všude se dá myšlenková mapa využít a jakými způsoby ji lze vytvořit.

Kdo z této části bude těžit nejvíce?

Jak již název napovídá, jedná se o úvod do myšlenkových map. Největší přínos z konzultace však budou mít ti, kteří s vytvářením myšlenkových map ještě nezačali a rádi by odstartovali vlastní pouť za poznáním této vynikající metody.

Co se v této části naučíte?

 • Jaká jsou pravidla myšlenkových map
 • Kde všude se dají myšlenkové mapy využívat
 • Jak vytvořit myšlenkovou mapu s tužkou a papírem
 • Jak vytvořit myšlenkovou mapu s využitím software v PC, notebooku nebo tabletu
 • Jak využívat myšlenkové mapy individuálně
 • Jak využívat myšlenkové mapy ve skupině

Pojďme si společně osvojit techniku myšlenkového mapování a nalézt cestu k novému způsobu myšlení. Uvidíte, že vypracovat si na tomto stylu přemýšlení drobnou závislost není vůbec složité.

Těším se na Vás.

Doprovodné fotky

 • 20121108-102229-moleskine-pockets.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.