4vktcafu10faqc9-screen-shot-2022-07-30-at-10-12-43-am.jpg

Aneta Jokešová

Na Naučmese od 14. 10. 2022.

Jmenuji se Aneta a jsem profesionální hoop dance performerka, instruktorka mezinárodního charakteru a hlavně vášnivá tanečnice.

Obručím se věnuji od roku 2014 a od té doby jsem vystupovala a učila na událostech u nás i v zahraničí. Mohli jste mě vidět na festivalech jako jsou Polná v Plamenech (CZ), cyber SWHOOP (UK), Circus culture fest (CZ), Žonglobalizace (CZ), ArtCamp Vimperk (CZ), SWHOOP (UK, 2022) a nebo třeba také na cestách Itálií, kde jsem se věnovala pouliční show nebo v Kanadě, kde jsem rok žila a věnovala se cirkusu. 

Cirkusovou disciplínu, kterou jsem si vybrala jako svůj životní směr se snažím zabírat ze všech úhlů, skrze různé projekty. V roce 2020 jsem organizovala příměstský cirkusový tábor, také jsem účinkovala v novocirkusovém dětském divadelním představení "Hnízdo na nitkách", dále pořádám pravidelně workshopy pro začátečníky i pokročilé a učím hoopdance online. Hooping miluji a proto se vzdělávám u těch největších zahraničích hula hoop hvězd. Doposud jsem měla možnost se učit od Emmy Kenny, Babz Robinson, Sky Flow Artist, Buket Rinn a mnoho dalších. Ráda inspiruji a proto sdílím svou techniku i veřejně na sociálních sítích pod přezdívkou @anet.joke.

Hooplanet.cz je můj srdcový projekt, díky kterému se mi dlouhodobě daří šířit povědomí o hoopingu skrze ručně vyráběné obruče, které k této disciplíně neodmyslitelně patří. Nově jsem také otevřela online hoopdance studio, kde poskytuji online výuku pro všechny.  

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.