Video kurz

Gymnastika pro mozek aneb "brain gym" v praxi

2790820-estvanova.jpg

Eva Štvánová

Pomáhám lidem na cestě ke spokojenému pracovnímu i soukromému životu. Baví mne inspirovat a předávat své znalosti i "odžité" zkušenosti všem, kteří chtějí něco Více o lektorovi »

2790820-estvanova.jpg

Eva Štvánová

Pomáhám lidem na cestě ke spokojenému pracovnímu i soukromému životu. Baví mne inspirovat a předávat své znalosti i "odžité" zkušenosti všem, kteří chtějí něco Více o lektorovi »

2stbgt2kl2u-mozek-m.jpg

46 spokojených absolventů kurzu

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Chcete se lépe a rychleji učit, více si pamatovat, lépe se soustředit? Aktivujte svůj „biopočítač“  jednoduchým cvičením a mějte přístup k využívání větší kapacity svého mozku.  Snadnější učení, lepší paměť i zrak díky lepší funkčnosti a propojenosti mozku. 

Udělejte radost sobě i svým blízkým. Pořiďte si videokurz a cvičte kdekoliv a kdykoliv. Vhodný zvláště v dnešní domě homeofficové a on-line výuky. Zůstane Vám ku prospěchu navždy.

Podívejte se, jak funguje náš mozek, a co nás ve škole neučili. 

Jsme společnost zatížená na informace, plánování, logiku,… žijeme ve vzorcích a zvycích, aktivujeme jen určitá nervová spojení v mozku. Především jen taková, která odpovídají našemu způsobu života.

Mozek využíváme nerovnoměrně, mozkové hemisféry se nedoplňují, nespolupracují správně. Jakmile ale začneme využívat kapacitu celého mozku, rozšíříme podstatně naše schopnosti. K tomu slouží různé techniky. Jednou z nich je technika "mozkové gymnastiky". Jsou to určité jednoduché cviky, které aktivují náš mozek.

Co vás v kurzu čeká:

  • Trocha teorie (dvě části), jak funguje/nefunguje náš mozek, a co s tím. 
  • Video se cvičením, které si můžete hned zacvičit.
  • Praktický "tahák" s popisem cviků i s obrázky, který lze stáhnout, a cvičit si kdekoliv i sami.
  • Tip na rychlé zklidnění a uvolnění

Cviky jsou velmi jednoduché, může je cvičit každý. Pokud máte děti školou povinné, lze přestávky se cvičením jen doporučit. V některých školách, především zahraničních, jsou již podobná cvičení součástí školního programu.

Podpořte svůj mozek, on podpoří vás. Mějte život jednodušší, harmoničtější a zdravější. Při propojenosti mozku jsme efektivnější i v relaxování, a tím i podstatně klidnější.

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Víš, že Eva vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.