• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
85fx0967vlt-depositphotos-72799315-m-2015dd.jpg Zbývají už jen 2 místa

Jak začít s investováním

Zajímá vás téma investic, ale nic o něm zatím nevíte? Chcete lépe porozumět správě osobního majetku, vyznat se v investičních produktech a naučit se dělat ta správná investiční rozhodnutí?

Brno
64ejw50usac-int2.jpg Vyprodáno
Volný termín je 23.9.

Interiéry pro začátečníky

Jste zoufalí, jakou vybrat sedačku, aby se hodila k podlaze a jaké závěsy, aby vše ladilo? A co koberec a polštáře? a jaký lustr.....Jak to vše dát dohromady, aby to ladilo, aby se nám v tom dobře žilo a cítili se tam dobře? Tady je návod.

Praha
2by3ys0tid4-benjamin-davies-265095-unsplash.jpg

Jak využít svou intuici a pocity při práci s lidmi, psychohygiena

Kurz / workshop určený všem, kteří pracují s lidmi /personalisté, obchodníci, manažeři, sociální pracovníci/, kteří ji chtějí lépe porozumět sobě a řeči svého těla, druhým lidem.

Praha
7xisdo6f152-help-2478193-1920.jpg Vyprodáno
Volný termín je 9.10.

První psychická pomoc pro laiky

Základy psychologické krizové intervence a první pomoci: pět hodin našlapaných informacemi a praktickými tipy jak přežít a dobře zvládnout (nebo alespoň nezhoršit) životní dramata a psychické krize u sebe i u druhých.

Praha
8cj9d6r88yz-2-hjt-gif-cr1.jpg

Hormonální jógová terapie pro ŽENY, měsíční kurz

Hormonální jóga mě vyléčila. Proto jsem se rozhodla ji předávat dál. O účincích lépe než knihy hovoří důkaz samostné zakladatelky, 92 Dinah Rodrigues, živoucí legendy, které dodnes certifikuje lektory po celém světě.

Dvůr Králové nad Labem
5trmt40kx51-zuzzi-2.jpg

Asertivita v praxi

Naučíte se prosazovat svoje potřeby a přání, přijímat chválu a oceňovat ostatní, reagovat přiměřeně na kritiku, sami kritizovat, je-li to třeba, říkat NE bez pocitu viny. Získáte zdravé sebevědomí a přestanete se trápit zbytečně.

Webinář - online
9208690-skoleni-gapps-google-aplikace.png

Google aplikace - Co, Proč a Jak?

Mám jeden sen. Ukáži vám, že Google Aplikace G Suite jsou skvělé. Předvedu vám, že život bez IT starostí je prostě krásný. Proč si ho máte kazit neustálou instalací čeho si? Po roce mě prosím napište, že to nebyl jen sen.

Praha
3jrxtd8hqu7-41lahjd90uy-silhouette-1082129-1280.jpg Vyprodáno
Volný termín je 1.10.

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Brno
4o8w7hw1dj7-20190529-102944a.jpg

Základy práce se šicím strojem

Je pro vás šicí stroj stále krajina neprobádaná nebo dokonce obávaná? To se může snadno změnit! Na kurzu si vysvětlíme, jak to funguje, a prakticky vyzkoušíme jednoduché šití. Ovládat stroj už bude hračka.

Praha
20130206-092335-vizazistika.JPG

Sama sobě vizážistkou aneb jak vyzrát na francouzský šarm

Individuální kurz pod vedením profesionální lektorky Zuzany Sekorové Vám odhalí taje nejenom základních technik vizážistiky, ale i umu profesionálních francouzských maskérů.

Praha
8w5mdpg9uq3-39065.jpg

Improvizační jednohubka

Chcete zkusit divadelní improvizaci? Byli jste na nějakém představení a chcete zjistit, jestli by to šlo i vám? Nebo jste o improvizaci zatím jen slyšeli a chcete ji poznat blíž? Přijďte na improvizační jednohubku!

Brno
2x3v12p49yx-hrusky-pro-hrusky-33-nizsi.jpg

Výsadba dlouhověkých ovocných stromů

Vysadit strom jde jednoduše a zvládne to každý. Mnohem důležitější je proces, který tomu předchází a práce, která následuje po výsadbě. Přijďte si poslechnout moje zkušenosti a znalosti s výsadbami v krajině.

Brno

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.