8jgh9mq3sidr8t0-img-20200708-212747.jpeg

Hanka Součková

Na Naučmese od 27. 9. 2016, vedl/a kurzy pro 1 účastníka. Navštívil/a 1 kurz.

Sladké miluji od narození, ale cukrářské profesi jsem podlehla, když mi bylo v životě ouvej. Byla to má sladká terapie

Náročné životní období v roce 2013, mě paradoxně popostrčilo ke splněnému přání.  
Nejprve jsem se proklikala a postupně i celým svým já opravdu propojila se světem dortů, modelování z marcipánu, tvoření cukrových květin, pečení makronek, zkrátka tvůrčích dovedností o kterých jsem toho moc netušila. Krok za krokem jsem vše pomalu poznávala a učila se. Brzo jsem si uvědomila, cítila, že do tohoto voňavého světa utíkám, čím dál častěji. Že, když sladce tvořím, ztrácím pojem o čase a vyměňuji  černé myšlenky za sladké a tvořivé.

Věřím, že šanci nemáš jen tehdy, když si ji nedáš. Věřím, že myšlenky typu "tohle nedokážu" jsou jen v naší hlavě. 

Od roku 2017 tvořím sladké poklady ve svém dortovém studiu. Jsem také lektorkou cukrářských kurzů živých v dortárně i online kurzů. Ukazuji správné postupy, návody a recepty. Učím nové cukrářské dovednosti. 

Inspiruji, že malé i velké sny si můžeme plnit. Můj sen byl naučit se udělat krásný, rovný a čistě vypracovaný dort, který bude lidem chutnat. A ani za mák jsem netušila, co všechno mi toto malé přání v životě změní. 

Líbí se mi radost nejen ze samotného mého tvoření, ale mám moc ráda energii společného tvoření právě při živém setkání, pečení, modelování a sdílení.

Hanka

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.