• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
4926640-screenshot-at-uno-16-13-45-04.png Vyprodáno
Volný termín je 17. 11.

Šití od začátku 1.

Naučíme se úplným základům ručního a strojového šití tak, abyste byli schopni si ušít a zašít, zkrátit a zúžit. Po zkušenostech z kurzů, které trvají celý den a informací je tak mnoho, jsem se rozhodla kurz rozložit do dvouhodinových lekcí.

Praha
3lfn3tcrh4ppo1q-img-6353.jpeg

Vyrob si svůj lapač snů

Lapač snů je nejen krásný bytový doplněk, ale také magický prvek, který vám přinese klidné spaní a dobrou energii do domu. Našim cílem je vytvořit příležitost pro setkání tvořivých lidí a příjemně strávit čas.

Praha
6kfvdtq5fmilkn4-divadlo-procity02-55.jpg Kurz je zdarma

Improvizační kurz - Dropimprov

Chceš se naučit improvizaci v běžném životě? Zajímá tě, jak získat kontrolu nad situací? Nebo se chceš prostě jenom oddat své fantazii a zlepšit svou kreativitu? Přijď na DROPINPROV a příjmy hru!

Praha
793hea8rhfmf7xp-2-alex-miksovic1.jpeg

Koktejlparty pro 007: Naučte se míchat koktejly Jamese Bonda

James Bond nikdy nenamíchal ani jeden koktejl. Ale vy to umět budete! Čeká vás výuka základních metod výroby míšených nápojů, které si agent 007 nejčastěji objednával.

Praha
6xu3ha700gu-krasopsani-9.jpg

Usměvavé krasopsaní

Chceš vytvářet nádherná osobitá přáníčka, jmenovky na dárky či svatbu, psát krásné vzkazy? Nebo chceš mít jen vyšperkovaný diář a sešit, který ti budou všichni závidět? Pokud ano, tak jsi tady rozhodě správně. :)

Praha
6em73muq1d3088q-dsc03629.jpeg

Vyrob si svůj kožený pásek

Zvu tě do své dílny kde si vyrobíš vlastní kožený opasek na míru. Provedu Tě celým procesem. Všechno si spolu vysvětlíme a ukážeme. Odneseš si pěkný, pevný opasek a skvělý zážitek k tomu. Sáhneš si na řemeslo.

Praha
20150915-132557-santorini.jpg

Řečtina na cesty

Co se dá řecky naučit za tři hodiny? Není toho zrovna málo - písmo, základní fráze i gramatika.

Webinář - online
3pnntqyahqm-fb-img-1531920175725.jpg

Numerologie jako cesta k sobě

Numerologie je nauka o energii čísel, je to zábavná "cesta do našeho nitra". Datum narození dává každému z nás přesný energetický otisk, se kterým se naučíte v tomto kurzu pracovat. Poznáte lépe sami sebe, i své blízké.

Brno
9p5mje2czfq-img-1671.jpg Vyprodáno

Technika latte art

Chcete znát tajemství techniky latte art, díky které vám baristé nakreslí do cappuccina obrázek medvídka, srddíčko nebo tulipán? Naučte se, jak správně našlehat mikropěnu a zdobit mléčné nápoje i na vašem přístroji doma.

Praha
8murvyifekpemf4-017.jpg Vyprodáno
Volný termín je 21. 11.

Začínáme šít

Rádi byste začali šít na stroji, ušili si originální dekoraci, ale sami si netroufáte? Můžeme to zkusit společně.

Praha
1jx7dwl1fjnnknb-178534101-wide.jpg

Jak na jídlo pro děti (ve věku cca 2-12 let)

Dítě není malý dospělý. Ale taky žádný ufon, který by musel mít speciální dětské potraviny. Co mají tedy děti jíst? Jak zacházet se sladkým a jak je motivovat k jedení zdravějšího jídla a zeleniny? To všechno se dozvíte během dvou hodin.

Praha
9484zx70e1i-img-9488.jpg

Kontaktní improvizace

Zažijte si nepopsatelné pocity spojené s plynutím - "flow" při pohybu ve dvojici nebo ve skupině, vypněte hlavu a pusťte se do kontaktu, improvizujte a nechávejte se příjemně překvapit tím, co vznikne.

Praha

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?