2. Lektorský sraz
Jiří Benedikt

Jiří Benedikt

Na Naučmese od 27.10.2015, vedl/a kurzy pro 244 účastníků. Navštívil/a 10 kurzů.

Jsem lektor a podnikatel a pomáhám lidem i firmám pracovat chytřeji. Učím lidi jak využívat digitální nástroje a jak dělat lépe a více to, co jim jde a baví je. Jako mentor pomáhám lidem najít svou cestu k podnikání a životu, který je baví.

Co miluju:

Mou vášní je vzdělávat se, učit se nové věci a pak je předávat dál, pomáhat ostatním se posouvat dál a být lepšími lidmi. To je to, co mě nabíjí energií a proč ráno vstávám. 

Miluju čtení, muziku, dobrou kávu, sushi a věřím v sílu zážitků oproti věcem. Když si zrovna nevedu školení nebo nepracuju s klienty, nejčastěji mě najdete chodit po horách, lézt po skalách, létat po světě, běhat s foťákem nebo ležet v knížkách. 

Co umím:

Pět let jsem pracoval jako konzultant ve společnosti PwC a měl možnost pracovat s desítkami společností po celé Evropě. Naučil jsem se tam o Lean managementu, pomocí kterého pomáhám společnostem změnit jejich vnitřní fungování a tak vytvořit lepší službu nebo produkt a vynaložit na jeho vývoj a výrobu méně energie a času. Také jsem se naučil hledat příběhy, otázky a odpovědi v datech a mistrně ovládat Excel. Časem jsem se tak stal interním školitelem Leanu i Excelu a předával své zkušenosti kolegům v Česku, Dánsku, Maďarsku, Irsku a Portugalsku. Nyní školím na volné noze.

Co dělám:

Protože miluju svobodu, opustil jsem korporaci a začal jsem tuto práci dělat na volné noze a k tomu začal i jako lektor a mentor předávat naučené znalosti. Založil jsem Teamplay.cz, kde vzděláváme firmy i jednotlivce formou zážitků a simulačních her. Nové věci zkouším i v projektu eHotel.cz a příležitostně přednáším na vysoké škole ekonomické. 

Ve firemních školeních pak místo dlouhých powerpointů používám výuku pomocí zážitků, simulačních her a praktických cvičení. V mých kurzech Excelu kladu důraz na praktické dovednosti, které vám ušetří čas a energii ve vaší konkrétní práci a udělá z vás hvězdu.

Rád pomůžu posunout dále vás nebo vaši firmu. Pojďme spolu na kafe a probereme další možnosti spolupráce. 

e-mail: ji.benedikt@gmail.com
mobil: +420-777-253-754
linkedin: linkedin.com/in/jiribenedikt
blogwww.jiribenedikt.com

Jiří

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.