8uquizij39v-jiri-benedikt-ctverec.jpg

Jiří Benedikt

Na Naučmese od 27. 10. 2015, vedl/a kurzy pro 348 účastníků. Navštívil/a 18 kurzů.

Jsem lektor a podnikatel a pomáhám lidem i firmám pracovat chytřeji. Učím lidi jak využívat digitální nástroje a jak dělat lépe a více to, co jim jde a  co je baví-

Co miluju:

Mou vášní je vzdělávat se, učit se nové věci a pak je předávat dál, pomáhat ostatním se posouvat dál a být lepšími lidmi. To je to, co mě nabíjí energií a proč ráno vstávám. 

Miluju čtení, muziku, dobrou kávu, sushi a věřím v sílu zážitků oproti věcem. Když si zrovna nevedu školení nebo nepracuju s klienty, nejčastěji mě najdete chodit po horách, lézt po skalách, létat po světě, běhat s foťákem nebo ležet v knížkách. 

V co věřím:

Věřím ve svět, kde lidé přemýšlí v práci jinak, využívají digitální nástroje a dosahují dříve nemožné věci. Věřím ve svět, kde lidé rádi vstávají do práce.

Co dělám na Naučmese.cz:

 Tady na naučmese pomáhám jednotlivcům zejména s Excelem. Školení vedu lidsky, srozumitelně a s důrazem na použití v praxi. 

Kde jsem se to naučil:

Pracoval jsem 5 let v poradenské společnosti PwC jako management consultant v oblasti operations management. Pracoval jsem pro velké klienty v ČR, na Slovensku, v Rusku, Finsku, Polsku a Německu. Vedl jsem týmy na velkých změnových projektech, které klientům vydělaly stovky milionů Kč. Zároveň jsem pracoval jako interní školitel Lean Six Sigma a MS Excel v několika zemích.

Rád udělám školení i u vás ve firmě.

Jiří

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.