• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • webináře
6591110-screenshot_3.jpg

Grafická Facilitace: FlipchART

Praktický workshop pro všechny, kteří prezentují /lektorují a využívají flipchart nebo whiteboard. Grafická facilitace: Jak při prezentaci vizualizovat snadněji, přehledněji a zábavněji? Domů si odnesete inspiraci, motivaci a vaše hotové vizuály.

Praha
5mnpb3k4n0jdau1-ochutnavka-foto-c-1.jpg

Herecký minikurz

Celý svět je jeviště a všichni lidé v něm jsou herci! Přijď zjistit jak ti můžou herecké dovednosti pomoci v běžném životě. Výstup z komfortní zóny? Ano, přesně o tom divadlo je! O posouvání hranic, hledání limitů a zkoušení nových věcí.

Praha
4w22ufjvw4dv9eh-stavebko.jpg

Stavebko - Jak a kdy se vyplatí?

Opravdu znáte stavebko, tak proč v něm tolik lidí dělá chyby? Naučíte se, jak minimalizovat poplatky, jak maximalizovat zisky. Dále se např. dozvíte, kdy se (ne)vyplatí mít stavebko i pro děti.

Video kurz
38wfwxla1n5mcu4-zbav-se.jpeg

Zbavte se trémy: komunikační a prezentační a trénink

Máte strach mluvit před lidmi? Potřebujete zlepšit svůj komunikační projev? Začněte právě u toho, jak běžně komunikujete, u vašich návyků. Na tomto kurzu vás naučím praktickými a efektivními technikami zlepšit vaše komunikační dovednosti:)

Praha
21kgkc70kocp6s5-1a6a5757.jpeg

Relax pomocí techniky TRE®

TRE je jednoduchý a účinný systém cvičení probouzející tělo za účelem uvolnění napětí a snížení stresu. Pomocí série jednoduchých cviků naučíme aktivovat přirozený reflex svalového třesu.

Brno
2z41hxkwytp-communication.jpg

Prakticky ke spokojené a efektivní komunikaci: Co Ti v komunikaci nejde? Proč se neprosadíš a neříkáš co potřebuješ?

Získáš praktické nástroje pro všestrannou komunikaci a zjistíš, co přesně potřebuješ doladit a jak. Koukneme se na zoubek situacím které Tě trápí a pokusíme se je rozklíčovat. Věřím, že i Ty dokážeš komunikovat sebejistě a spokojeně!

Webinář - online
2pjvvskxtwjuacp-img-2401.jpeg

Minimalistický stříbrný prstýnek s Junou

Na kurzu se naučíte, i když poněkud zjednodušeně, základy práce se stříbrem a vyrobíte si svůj vlastní jednoduchý šperk.

Praha
9cl6ltcny3ngfot-javier-allegue-barros-i5kx0p8a0d4-unsplash.jpeg

Sociokracie pro spolupráci ve skupině

Spolupracujete s lidmi? Řešíte rozdílná očekávání, chybějící informace nebo nechuť ke spolupráci? Sociokracie je soubor nástrojů pro práci skupině, kde jsou hodnoty a vize důležitější než šéf.

Webinář - online
9h7hzphqcqiyltu-img-20231022-104118-1.jpeg

Jak si naplánovat a realizovat cestování po vlastní ose co nejlevněji

Čteš různé rady a návody na internetu, jak si zařídit levnou dovolenou bez cestovní kanceláře, ale stále nevíš, jak začít? Potřebuješ ucelenější informace pěkně pohromadě, s podrobnými návody, krok za krokem, jak na to?

Video kurz
1nlobmritmpl44f-dscf0100.jpeg Vyprodáno
Volný termín je 16. 12.

Jak na obsah jako profesionální kreativci

Co máte na ty sítě pořád dávat? A jak to celé vymyslet, aby to mělo hlavu a patu, nezabralo vám to celý den, a ještě to něco prodalo? Naučte se, jak vysypat z rukávu dobrý obsah na počkání.

Praha
20150617-134053-p3230053.jpg Vyprodáno
Volný termín je 8. 1.

Radkova Rétorika #1: „Poslouchají mě vůbec?“

Vyprávíš příběh a tví přátelé ztrácejí pozornost? Sděluješ něco kolegům a oni ti skáčou do řeči? Mluvíš před skupinou lidí, klepe se ti hlas a najednou nevíš, co říct? Mluvit umíme každý, ovšem já tě to naučím lépe!

Brno
9ducaf5j3odl59z-dsc03955.jpeg

Kaligrafie perem a tuší: malá abeceda (minusky)

Papír, pero, inkoust v kalamáři… chcete se naučit psát jako za starých časů? V tomto kurzu se podíváme na tradiční písmo Copperplate, jehož historie se sice počítá na staletí, ale to mu vůbec neubírá na aktuálnosti. Naopak, je čím dál oblíbenější!

Praha

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.