8282140-profil.jpeg

Veronika Savarijová

Na Naučmese od 25. 6. 2016, vedl/a kurzy pro 22 účastníků.

Jsem milovnice všech alternativních cest, které vedou ke kreativnímu a naplněnému životu. Už během studií na lékařské fakultě jsem hledala nejrůznější cesty k léčení a vyléčení těla a duše – od dogmatických přes přírodní, až po smyslové a spirituální. Svoje zkušenosti, úspěchy i nezdary v alternativní medicíně ráda předávám dál prostřednictvím blogu, ebooků, konzultací... Jsem spoluautorkou "písánky" PSANÉ MANDALY S ENERGIÍ ZVÍŘAT.

Miluji kreativní tvoření všeho druhu, o němž věřím, že posouvá život každého z nás k radosti a sebepoznání. Psané mandaly tvořím již několik let a pokaždé mě překvapí jejich obrovská síla měnit náš svět a naplňovat ho štěstím.

Zde Vám ráda nabízím kurz – Psané mandaly a jejich tajemství, Jak tvořit mandaly a zážitkový kurz: Souznění arteterapie a Bachových esencí, který je společným dílem a vedený mnou a lektorkou Simonou Michalcovou.

Život je krásny tím, že ho můžeme zkoumat, poznávat jeho krásy a rozšiřovat vlastní hranice, abychom si ho mohli skutečně užít. Pojďme to udělat společně...

Veronika

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?