8142180-novotny_profilovka.jpg

Vítek Novotný

Na Naučmese od 23. 3. 2015, vedl/a kurzy pro 902 účastníků. Navštívil/a 7 kurzů.

Jmenuji se Vítek a zde je pár vět o mně. S lidmi se rád bavím o tom, čím tráví svůj čas, tak tady jsou nějaké mé záliby…

Baví mě pohyb. Téměř jakýkoliv. Od mala mě provází sport. Hrál jsem hokej a nohejbal, asi 10 let zápasil v karate a od té doby mi bojové sporty doslova učarovaly. V současné době jsem odložil soutěžení na hřebík a snažím se hýbat více „pestře“, rozvíjet všechny aspekty pohybu. Míchám thajský box, BJJ, silovou gymnastiku, jógu s tím, co mě v danou chvíli zaujme. Pohyb je pro mě radost a cesta, jak udržovat pružné, silné a vybalancované nejen tělo, ale i mysl.

S tím souvisí i má další záliba. Tělo bez hlavy je totiž jako vejce bez skořápky. Hluboce se zajímám o problematiku mentálního tréninku a psychologické přípravy na výkon. Konkrétně se snažím dostat pod pokličku koncentrace, odolnosti, práce s emocemi a strachem atp.

Mám rád volný prostor. Když čas dovolí, najdete mě potulovat se někde po horách a užívat si jejich atmosféru. Obecně rád cestuji a poznávám nová místa. Kdo ne, že?

No a také hodně čtu, dívám se na dobré filmy a především se rád bavím s lidmi. Vyhledávám ty, kteří mě inspirují, a učím se od nich. A nemusí to být uznávané celebrity. Mnoho moudrosti nacházím především v „obyčejných“ lidech kolem nás.

Těším se na osobní setkání, ať už na kurzu nebo jinde.:-)

Vítek

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?