Video kurz

Prezentační dovednosti

95ssadc1p1j-ds.jpg

David Svoboda

Ahoj na Naučmese již šestým rokem předávám to nejlepší z prezentování a vizuální komunikace. Jsem rád, že kladné recenze potvrzují tuto moji snahu. S týmem TEDx Více o lektorovi »

95ssadc1p1j-ds.jpg

David Svoboda

Ahoj na Naučmese již šestým rokem předávám to nejlepší z prezentování a vizuální komunikace. Jsem rád, že kladné recenze potvrzují tuto moji snahu. S týmem TEDx Více o lektorovi »

6puy4g6u2s3atbi-the-people-at-business-meeting-in-the-conference-h-pcvjax9.jpg

14 spokojených absolventů kurzu

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Tento kurz je možné zakoupit ve zvýhodněném balíčku s dalšími 4 kurzy. Tyto video kurzy jsou přímo z produkce Naučmese.cz 👋

Proč „Takže dobrý den“ určitě není dobrý začátek vaší prezentace, co vše (ne)platí na nervozitu a jaký správný nácvik posune vás i vaši prezentaci nejdál? Pojďme si odpovědět nejen na tyto otázky.

Úderné tipy jsou v 15 minutovém video kurzu rozděleny do 5 kapitol.

1. kapitola ke shlédnutí zdarma: PŘÍPRAVA

Video kurz je rozdělen do těchto pěti částí:

 1. Příprava
  Nejméně viditelná a přitom nejzásadnější část kvalitní prezentace. Nepokračujte dál, dokud si neodpovíte na základy otázky. Co je hlavní myšlenka, proč má být jen jedna a co má společného s tweetem?
 2. Slidy
  Můžete být skvělý řečník, ale špatné slajdy vám budou podrážet nohy. Jak zkrotit přeplácanost, vystihnout myšlenku, kolik fontů použít, jak se to má s barvami a na co dávat pozor u obrázků?
 3. Nácvik
  Proč se nevyplácí nácviku vyhnout? Jak nacvičovat správně a kolik času to zabere. Učit se vše nazpaměť nebo improvizovat? Tréma – proč je přirozená a co se s ní dá dělat?
 4. Vystoupení
  „Takže dobrý den“, „Slyšíme se?" a podobné nesmysly, kterým se raději vyhnout. Která minuta prezentace je nejdůležitější? O síle příběhů. Proč nepodcenit přípravu techniky. Jak zakončit velkolepě.
 5. Vychytávky
  Prezentací to rozhodně nekončí. Jak udržet angažovanost publika otázkami a které nástroje k tomu použít. Na co si dávat pozor při sdílení prezentací a jak si udržet kontrolu nad obsahem i v budoucnu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.