Základy stavby ze dřeva

7748210-honzova-fotka.jpg

Jan Závodný Pospíšil

Pracuji jako akademický pracovník na několika vysokých školách. Ve dne učím a dělám vědu, v noci stavím ze dřeva, ve volné chvíli běhám ke včelám :-)  Moje Více o lektorovi »

8526660-20150914_145558.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 43 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Tento kurz je určen každému, kdo se chce naučit stavět ze dřeva. Že byste to nezvládli? Ale kdeže! Je to mnohem jednodušší, než si myslíte.

Naučím vás, jak si postavit chatu, dřevník nebo třeba i dům. Jde o názorný kurz, provedu vás hotovou stavbou chaty, ukážeme si vše, co jsem ke stavbě potřeboval a naučím vás základní postupy, pravidla i tipy a triky.

Všechno začalo asi před pěti roky, kdy jsem si při studiích v Kanadě přivydělával na stavbách dřevěných domů. Fascinovala mne jednoduchost a rychlost realizace takové stavby. Za týden byla hotová hrubá stavba domu...za měsíc investor bydlel. To je stavba systémem „two by four“, kdy se přímo na místě stavby vytváří dřevěná konstrukce ze standardizovaných trámků.

Když jsem se po mém návratu do ČR dozvěděl, že se naše stará rodinná chata rozpadá, bylo mi jasné, jak ji "opravit". Na původním místě jsem vybudoval chatu novou a využil jsem všechny mé dosavadní znalosti a zkušenosti. Povedlo se a chata stojí a plní svoji funkci. Pak následovaly další projekty, studium zahraničních materiálů a norem a také zoufání, proč v Česku nestavíme také levně a efektivně?

Proto jsem se rozhodl, že vás naučím, jak si vše postavit sám a za zlomek ceny, kterou by vám nabídly firmy. Některé stavby jsou navíc tak jednoduché, že je zvládne realizovat člověk zcela sám. Je vcelku jedno, jestli si chcete postavit kůlničku na dříví, chatu nebo přemýšlíte o rodinném domě. Kurz je připraven pro každého, kdo chce stavě rychle, levně a efektivně.

Doprovodné fotky

  • 5167480-stavitel.jpg
  • 2275750-wp_20160829_13_54_03_pro.jpg
  • 1997940-img_1788.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.