7ju36ln5fwnskkj-1.jpeg

Víťa Midori

Na Naučmese od 6. 11. 2016, vedl/a kurzy pro 62 účastníků. Navštívil/a 13 kurzů.

Býval jsem silně zaměřený na technologie. Vystudoval jsem matematiku a živil se programováním na zakázku. Pak jsem spoluzaložil firmu a začal zjišťovat, že jenom s technologiemi si nevystačím. Učím se vést lidi a při tom se snažím rozumět sobě. Jako učitel, který je před svými žáky jen o kapitolu napřed v učebnici. Občas o kapitolu pozadu.

Žil jsem v Melbourne a v Hong Kongu a navždy to změnilo můj pohled na svět. Dalo mi to nadhled, který jsem v malé evropské zemi neuměl získat. A naučilo mě to rozumět citátu “The future is already here – it's just not evenly distributed.” ― William Gibson

V klidném životě v Praze teď ale nacházím větší hloubku. Čas na meditaci a přespávání v lese. Čas na prohlubování přátelství a smysluplné rozhovory. Fascinují mě takové, které se mi v hlavě obracejí ještě několik dní poté. Je zajímavé, jak i letmá zmínka, i pouhý záblesk emoce, dokážou někdy na větru rozhovoru přeletět mezi dvěma lidmi a zapustit kořínky... Dělá mi radost, když mohu k takovému obohacení přispět.

Víťa

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.