Naučmese MiniFest

Island – vše co chcete vědět před cestou

1769240-ruben.jpg

Ruben Lang

Člověk, muž, běloch Více o lektorovi »

8sgech7lnh7-45bb597adz4-skogafoss-aaa7863.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 57 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Chystáte se na Island a nevíte, jak výlet naplánovat? Plánujete pobyt na Islandu a nechcete něco důležitého vynechat? A nebo jste o krásách islandu ještě neslyšelí? Pak se přijďte podívat a inspirovat na kurz, kde v první části promítnu ty největší krásy této nádherné země a v té druhé zodpovím vaše dotazy.

Jak bude kurz probíhat:

V úvodu vám za pomoci fotografií prozradím, jak se na Island nejlépe dostat (jak letecky, tak lodí) představím ta největší islandská lákadla a rozhodně nevynechám místa, která většinou v průvodcích nenajdete, ale rozhodně byste je neměli minout. Dozvíte se mnoho informací o věcech, na které by vás ani nenapadlo se ptát. Island je totiž stále částečně divoká příroda a to s sebou nese různé zajímavosti. A v neposlední řadě přidám i mnžství tipů, jak v této velmi drahé zemi ušetřit a o nic se neochudit. 

Po této úvodní cca. třičtvrtěhodince se vám v diskusi pokusím zodpovědět vše, co by vás o Islandu ještě mohlo zajímat.

Co si z kurzu odnesete:

Získáte komplexní obrázek o Islandu jako ostrovní zemi v severním Atlantiku. Budete vědět jak moc se liší island v sozóně a mimo sezónu, jaká jsou specifika řízení vozidla, zda pro váš výlet potřebujete auto 4×4, nebo vám stačí malá dvloukolka. A pokud budete chtít i něco o tom, jak se tam dá (např. přes sezónu) slušně vydělat. Kde ušetřit, co nevynechat a co s klidným srdcem minout. A kde jsou papuchalkové?!

Hlavní témata:

Island, země a její specifika, Sezóna a mimosezóna – kdy jet a co čekat, práce na Islandu (především ta sezónní), na co si dát pozor při řízení auta.

O mě v souvislosti s Islandem:

Po Islandu se mi stýská ještě v době, kdy jsem z něj ještě neodjel. A pokud nejsem na Islandu, moje jedinná otázka v souvislosti s Islandem je: ‘Kdy už tam budem?’ O dvou mojich cestách si už můžete přečíst v mých cestopisech, třetí se právě píše. Navíc právě pracuju na orientačním průvodci Islandem.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.