2cglhtfz6tjai90-1731hv12ply12cl-foto.jpg

Simona Kyselkova

Na Naučmese od 7. 1. 2019, vedl/a kurzy pro 47 účastníků.

Brašnářství se věnuji 8 let - navrhuji a vyrábím kabelky, obaly na diáře, opasky aj.

Každý výrobek vyrábím s láskou k detailu, poctivými postupy i technikami, které jsem se učila sama. Naučit se řemeslo chce čas, píli a chyby, ale základy řemesla (techniky, postupy atd.) je třeba poznat nejdříve. A tyto techniky se můžete naučit se mnou na kurzech Základy brašnářského řemesla. O mé tvorbě se můžete více dozvědět na www.simonakyselkova.cz.

I další kurzy, které pořádám, jsou určeny pro úplné začátečníky, kteří s kůží nikdy nepracovali. Vše Vám ráda a trpělivě vysvětlím a zaručuji Vám, že si odnesete skvělý zážitek a krásný výrobek, na který budete opravdu pyšní. Kurzy se mnou prošlo už mnoho účastníků a je hezké pozorovat na tváři každého, jakou radost mu hotový kousek udělal, stejně jako zjištění, že to opravdu dokázal vlastníma rukama. :-)

A co mě na tomto řemeslu stále tak baví? V dnešní době je totiž opravdu zážitek, když vyrobíte vlastníma rukama něco, co tu bude ještě dalších 100 let... Kůže je krásný a úctyhodný materiál. Kvalitní výrobek z kůže s Vámi dokáže projít opravdu celým životem - sžít se s Vámi, přirůst k srdci a vytvořit spoustu vzpomínek.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.