Slavíme 6. narozky!
  • skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
1a6u6blc7td-img-4324.jpg

Upleť si vlastní deku ze 100% Merino vlny

Naučte se jednoduše uplést deku ze 100% ovčí Merino vlny. Koupit deku v této velikosti stojí na internetu cca 9000,-, takže na tom ušetříte. Je to naprosto jednoduché a nemusíte mít s pletením žádné zkušenosti.

Praha
3nyzq6med2g-hnck4005-picjumbo-copywriting-a-sebeprezetnace.jpg

Inspirativní sebeprezentace slovem a písmem

Zapracujte na své sebeprezentaci, a pomozte díky tomu k dobré sebeprezentaci i svým klientům. Poznejte daleko lépe, co přesně vaši klienti potřebují. Zažijte to na vlastní kůži. Obraťte pozornost k sobě.

Praha
55qd3d2pthc-41.jpg

Napíšu to, šéfe. Praktický copywriting v kanclu

Kurz pro všechny kancelářské myši, kterým v práci řekli „Tobě to psaní docela jde, budeš psát newlettery a články.”

Praha
91gcxh97wb8-naucmese-uvodni-foto.jpg

Pravidla pro létání s drony

Jak létat v praxi, abych se nestal hvězdou večerních zpráv? Seminář je dokonalou průpravou pro získání pilotní licence! Čeká vás skvělá prezentace vhodná pro všechny piloty, kteří chtějí problematice opravdu rozumět.

Praha
8mzthgf9svz-2013-07-09-19-12-16-1-1.jpg

Jak přežít porod se ctí

Prožíváte požehnané období. Gratuluji. Obdržely jste obrovský dar. Je před Vámi velký úkol: porodit a vychovat nový život.

Praha
3x9gsmm6bln-device.png

Jak získat 1 hodinu denně navíc, při práci s mobilem a notebookem

Proč mít kancelář kdykoli s sebou = neztrácet čas posílám a hledáním souborů nebo důležitých dokladů. Jak zadávat zprávy, emaily a poznámky hlasem, 3x rychleji než běžným psaním.

Praha
9hrcqybq9tm-mining.jpg

Praktický úvod do těžby kryptoměn

Kryptoměny už dávno nejsou výstřelkem IT nadšenců. Na kurzu si ukážeme jak prakticky a snadno se lze zapojit do "těžby" kryptoměn a vydělávat. Žádné dlouhé teorie, první peníze si odnesete přímo z kurzu!

Praha
7927300-6735240-dance-628733-960-720.jpg

Kouzelná rétorika

Znělost našeho hlasu má v promlouvání k druhým obrovskou moc. Hlas je jakýmsi barometrem citů. Psychologové vědí, že nepříjemný hlas může způsobit ztrátu klienta, ohrozit úspěšnost jednotlivce i dobré jméno celé firmy.

Praha
6nqne4csjdy-martina-tothova-balzam-na-nervy-vizualni-plan-2018-24a25-3.jpg

Vizuální plán 2018

Naučte se mentálně relaxovat a vizualizovat si své cíle příjemnou a hravou formou, která inspiruje Váš mozek ke spontánní akci nejefektivněji. Řízená relaxace, vizualizace a myšlenkové mapování jsou moderní způsoby, jak se zbavit zbytečného napětí.

Praha
56f97fewygl-img-6374.jpg

Vymazlený víkend

Pojďte se totálně uvolnit a zažít relaxační lázně. Budeme jemně, něžně a přesto velmi účině a do hloubky uvolňovat svoje těla (většinou navzájem, ale naučíme se i techniky, které zvládne každý sám). Celý víkend!

Praha
9ymfmeng2gj-aaeaaqaaaaaaaaxwaaaajdyxn2y1odm2lwqzntetndmxys04nzm1ltmyyzblzgvkyzdiyg.jpg Kurz je zdarma

Kurz meditační techniky Amrita IAM®

Meditační technika IAM je snadná a vysoce účinná. Sestává z jedinečné kombinace jógových relaxačních cviků a meditace, která zahrnuje vizualizaci, harmonizaci čaker, dechové cvičení a další způsoby jak se naladit na vnitřní klid a mír.

Praha
3etw4trflck-ayurveda-utensils.jpg

Ájurvédská indická masáž hlavy a Aromaterapie

Štepánka a Drahomíra Vás provedou úžasným propojením ájurvédské masáže a aromaterapie, společně se naučíme využití aromaolejů v praxi a ájurvédskou indickou masáž.

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.