• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
Osobní produktivita a Time Management Vyprodáno
Volný termín je 10. 3.

Osobní produktivita a Time Management

Nestíháte? Jste přesvědčeni, že toho máte až příliš? Nebo se jen nedokážete donutit do něčeho, co Vám zadal šéf, partner nebo i Vy sám? Zapomínáte? Pojďte s tím konečně něco udělat. Snadno a jednou provždy.

Praha
Do ciziny za prací a životem jednoduše a "na blint"

Do ciziny za prací a životem jednoduše a "na blint"

Pořád se ti v hlavě točí myšlenka na život v zahraničí? Je jedno na jak dlouho. Podstatné jsou dvě věci: 1) můžeš! 2) jde to na blint! ;)

Praha
Podnikání podle buddhistických principů

Podnikání podle buddhistických principů

Je DNES možné, úspěšně a přitom laskavě podnikat? Ukážeme, jak ze svých tužeb a potřeb udělat příležitost pro druhé lidi, jak pomoci empatie vylepšovat své produkty, služby i webovky a jak jednat, aby se našemu týmu i klientům vyplatil náš úspěch.

Praha
Láska na první lžičku - jáhly a pohanka Vyprodáno
Volný termín je 22. 4.

Láska na první lžičku - jáhly a pohanka

Milujeme jáhly a pohanku a mlsně o nich dokážeme mluvit hodiny. A ty si je zamiluješ taky. Fakt! Takže pokud se necitíš po těstovinách, omáčkách a koblihách dobře a chceš, aby Ti bylo po jídle do skoku, , tak je na čase zkusit změnu jídelníčku. Hop!

Praha
Masáž zad a šíje - staňte se maséry

Masáž zad a šíje - staňte se maséry

Každý z nás občas zatouží po chvilce uvolnění a relaxu. Nyní budete vědět, jak správně masírovat a neublížit. Můžete tak dopřát ostatním chvilku uvolnění a prožití harmonie!

Praha
Jak se stát lídrem svého života_I. Modul

Jak se stát lídrem svého života_I. Modul

Chcete se každé ráno probouzet s úsměvem na tváři a těšit se na nový den? Rozhodli jste se věnovat každou minutu svého času věcem, co jsou pro Vás důležité? Zajímá vás, kdo jste a kde je zdroj Vaší energie? Pak je tento kurz pro Vás.

Praha
Pokročilé Javascriptové aplikace, aneb úvod do Reactu

Pokročilé Javascriptové aplikace, aneb úvod do Reactu

V současném světě Javascriptu není snadné se vyznat. Najít vhodný starter-kit a nastavit prostředí dle potřeb a možností je v neustále rozvíjejícím se světě výzva. A s tím jsem se rozhodl ti pomoci.

Praha
Foťte iPhonem jako zrcadlovkou

Foťte iPhonem jako zrcadlovkou

Jak udělat s mobilním telefonem kvalitní fotky? Nebaví vás stále s sebou nosit dobrý fotoaparát? A jak se v záplavě těch ostatních prosadit nebo alespoň neztratit? Ukážeme vám, jak na to!

Praha
Vizuální plán 2017

Vizuální plán 2017

Naučte se mentálně relaxovat a vizualizovat si své cíle příjemnou a hravou formou, která inspiruje Váš mozek ke spontánní akci nejefektivněji.

Praha
Re-Design - Renovace nábytku Zbývá už jen poslední místo

Re-Design - Renovace nábytku

Máte doma starý kus nábytku který by jste si rádi svépomoci opravili? Chcete si vyzkoušet tradiční truhlářské řemeslo? Máte v hlavě projekt který by jste rádi zrealizovali, ale nemáte vhodné prostory a potřebné vybavení?

Praha
Kurz knižní vazby: deník/fotoalbum

Kurz knižní vazby: deník/fotoalbum

Lístky, pohlednice, fotografie, zápisky, mapy, útržky nebo vaše vzpomínky, každý váš okamžik se stane nezapomenutelým. Přijďtě si s námi vyrobit originální blok na kroužkovou vazbu.

Praha
Můj první kváskový chleba Vyprodáno
Volný termín je 18. 3.

Můj první kváskový chleba

Voňavý, ještě teplý, s krásně křupavou kůrkou a vláčnou, na jazyku se rozplývající střídou. Ano, je to tak. Řeč je o domácím kváskovém chlebu. Tak neváhejte a přijďte se ho naučit péct!!!

Praha

Nevybral sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.