2s6gflth3jme8pv-img-0943.jpg

Helena Lněničková

Na Naučmese od 18. 10. 2019, vedl/a kurzy pro 17 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Jsem estétka a experimentátorka. Ráda sdílím své nápady a inspiruju ostatní, mé jméno totiž znamená "pochodeň". Baví mě být soběstačná a vyrábět si sama věci, které potřebuju k svému životu: jídlo, oblečení, doplňky, domov. Už od malička mám silnou potřebu "krásna" a puzení tvořit, zdobit, vynalézat. Každou věc chci mít krásnou a jedinečnou, se svým rukopisem. Dostala jsem do vínku praktickou představivost, takže vidím nějakou věc a vím, co by z ní šlo udělat, jak by se dala přetvořit, ozdobit. Což krásně ladí s mojí snahou o recyklaci a redukci odpadu.

Vyrostla jsem na venkově a proto mám v krvi tendenci žít v sepjetí s ročními obdobími a vést přirozený smysluplný život, kde každé roční období představuje jiný styl života a stravování. Takto cyklicky žiju i ve městě.
Ráda se toulám krajinou, ze které si většinou donesu domů poklady - plody, bylinky nebo dekorativní přírodniny. Miluju platany, kopce, šípkový pudink a vůni jabloní.

Mé oblečení je pro mě barevným balzámem, který mi rozjasňuje den, v práci jsem známá jako "ta barevná", která si háčkuje barefoot sandálky a má kolem počítače pověšené origami girlandy. Čím dál víc však cítím, že mé pravé místo je jinde než v korporátu, a to v tvoření eko módy, dobrého jídla, inspirování druhých, realizaci svých nápadů. Na tuto cestu se právě vydávám.

Pokud vám přichystám podnětné zážitky ve svých kurzech, moc mě to potěší.

Helena

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?