On-line meditace na sebelásku

7a4312kmtus-eva-prokesova-foto.jpg

Eva Prokešová

Jsem lektorka a konzultantka. Průvodkyně osobní proměnou. Vedu lidi k sebepoznání, k sobě, ke svému pravému já. Protože když jsme sami sebou, jsme nejspokojenější a přinášíme nejvíc světu i všem kolem. Žijeme totiž sebe. Více o lektorovi »

5jvzvvj6r6he67w-pexels-andrea-piacquadio-3772612.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V pátek večer vás zvu ke společné on-line meditaci na spojení se sebou, se svým srdcem.

Nebudeme nic hledat ani řešit, jen se budeme nějakých 15-20 minut vznášet na vlnách vnitřní blaženosti. Otevřeme se dovnitř světlu a lásce z vnitřního zdroje. Nejprve nasytíme sebe a až budeme sami zářit, pošleme i svým blízkým. Bývá to povznášející a léčivé.

Je to moje úvodní meditace na všech kurzech a individuálních konzultacích. Normálně ji žiju skoro každý den, někdy i vícekrát, teď mi bude nejspíš trochu chybět:-)


Nejedná se o kurz v pravém slova smyslu:

  • Řekneme si, jak meditovat, aby to zvládli i začátečníci.
  • Stručně zmíním, jak se udržet ve svých energiích a svěží na duchu v atmosféře strachu, která se nás teď více či méně dotýká.
  • A pak už si zavřete oči a necháte se provázet meditací.

Hromadné meditování vždycky účinek meditace zesiluje. Víc lidí napojených na srdce v jeden moment tak znamená větší účinek meditace pro všechny.

Spojíme se přes Zoom, pošlu vám link. Deset minut před začátkem už bude spojení fungovat, ať můžete ladit techniku. Předem si najděte klidné místo, kde vás nebude nikdo rušit, ať můžete uvolnit mysl. Sedněte si pohodlně tak, abyste mohli přestat vnímat své tělo. A pak už se necháte provázet meditací.

Meditace na ukázku: možná jste ještě nikdy nemeditovali. Možná byste rádi věděli, jak vedu své meditace. Jednoduše si to vyzkoušejte tady:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?