20151008-172719-ustepanky.jpg

Hana Borovská

Na Naučmese od 8. 10. 2015, vedl/a kurzy pro 101 účastníků.

Mgr. Hana Borovská Ph.D., je celoživotní hledačka pravdy a chyb (www.ceske-korektury.cz). Pravdu hledala dlouhé roky zejména v literatuře a filosofii, v letech 2001–2015 působila jako odborná asistentka na katedře českého jazyka a literatury pedagogické fakulty MU v Brně. Vedla semináře a přednášky zaměřené na kultivování jazykového projevu a prezentačních dovedností.Během práce na fakultě se však postupně prohlubovalo její zklamání z toho, že v akademickém prostředí se nedá najít ani pravda, ani návod na to, jak žít. Odpověď na tuto otázku stále hledá a o své objevy a přešlapy na cestě za (sebe)poznáním a spiritualitou se ráda dělí na svém blogu a YouTube kanálu.. Kromě toho jako redaktorka a copywriterka také často hledá chyby a vybrušuje formulace v textech jiných lidí. Společně s Ing. Janem Havelkou je spoluautorkou knihy Cesta z deprese, která vyšla v prosinci 2015. Pořádá seminář Rétorika nejen pro introverty. Čerstvou novinkou, na kterou jste srdečně zváni, je individuální, terapeuticky zaměřený workshop Vnitřní dítě.

Chcete se zúčastnit workshopu Vnitřní dítě? Podívejte se na jeho stránky.

Zajímá vás, jak byli účastníci spokojení s mými kurzy? Více referencí najdete na mém webu.

A nakonec speciální nabídka: Kdysi jsem tu vedla kurz Jak přežít Vánoce. Jestliže se vám po něm nyní stýská, nepropadejte zoufalství. Připravila jsem pro vás jeho know-how v písemné podobě a pro ty, co raději poslouchají, jsem to nejdůležitější z jeho obsahu, zpracovala do minisérie na Youtube.

 

Pozvánka na kurz Rétorika nejen pro introverty:  

 

A video pro pomoc a povzbuzení introvertů:

Pozvánka na individuální workshop Vnitřní dítě:

 

S terapií vnitřního dítěte mám dlouholeté velmi dobré zkušenosti:

 

Další pozvánka na individuální workshop Vnitřní dítě - od mého supervizora:

Hana

Již uskutečněné kurzy:

Kurzy na seznamu přání:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?