20140801-095633-1563332181.jpg

Jan Vršinský

Na Naučmese od 9. 6. 2012, vedl/a kurzy pro 34 účastníků. Navštívil/a 11 kurzů.

Jmenuji se Jan Vršinský 360° fotkám a panoramatickému fotografování se věnuji od roku 2003. Mým snem a vizí je, že panoramaticky fotit může úplně kdokoliv a s jakýmkoliv vybavením. Stačí jen vědět, jak na to. 

Focení mě vždycky bavilo. Rád zachycuju tu úžasnost světa kolem nás a sdílím ji s ostatními. Mám to rád už od dětsví. Nejsem profesionální fotograf a nikdy jsem jím nebyl. Profesionál má totiž většinu svých měsíčních přijmů z fotografických zakázek a já jsem většinu ze svých příjmů vždy měl odjinud. 

Pracoval jsem pro nadnárodní společnosti jako Disney, ale taky spoluzaložil malé startupy a do jednoho investoval. Na začátku ledna 2012 (ano, toho roku velkých změn) se mi narodil syn a já jsem se rozhodl, že už definitivně budu dělat v životě jen to, co mě fakt baví. Neustále mě fascinuje, jak naplňující je to pocit a jak jednoduché to bylo a je implementovat. Jediné, co mě zdrželo, byl strach.

Jedna z věcí, co mě baví, je panoramatické focení. Založil jsem blog jakfotit360.cz, kde jsem zveřejnil spoustu návodů pro začátečníky. Pořádám taky kurzy, fotoprocházky v Praze, rád cestuju, hackuju věci a nabourávám status quo. Těším se na shledání!

Jan

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.