Francouzština v parku - rozmluv se během léta!

20140608-125615-uvodni-foto.jpg

Julie Daňková

Tak trochu blázen do francouzského jazyka, jídla, interiérového stylu i ohraných písniček. Když jsem odmaturovala na francouzském gymplu, nedalo mi to a Více o lektorovi »

20140608-125614-pique-nique.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Chystáte se strávit část dovolené ve Francii a potřebujete natrénovat základní fráze? Nebo si chcete oživit jazyk před podzimními kurzy? Správně, léto je ideální čas to uskutečnit. Přihlaste se do netradičních třídenních kurzů francouzštiny, které toto léto pořádám v parcích (za slunce) a v kavárnách (za deště).

Jak moc musím umět francouzsky?

Kurz je pro začátečníky, kteří si chtějí natrénovat základní konverzační obraty a přiučit se nová slovíčka na téma jídlo, cestování a záliby. Dále pro mírně pokročilé, kteří chtějí oprášit jazyk.  

Na co se můžete těšit?

Dvě lekce intenzivního procvičování francouzštiny. Kurz probíhá 2 dny v týdnu, vždy hodinu a půl.

  • pondělí: Začínáme u pikniku, takže konverzace se bude točit kolem jídla. Nejdřív se ale seznámíme a hraním her rozmluvíme. Probereme, jakými aktivitami rádi trávíme čas.
  • středa: Tématem tentokrát bude prázdninové cestování, vysněné destinace, typické recepty, vzpomínky na cestovatelské zážitky. Kam, kdy, jak a za kolik cestovat? Načerpejte inspiraci „en français“!

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.