Žij podle sebe - individuální koučink

9sdd44qq1mer431-20221118-121349-2.jpeg

Michaela Strihová

Celý život mě baví posouvat lidi dopředu. Už na střední škole jsem pomáhala především svým přátelům, kteří když nevěděli jak dál, jednoduše mi zavolali. Během Více o lektorovi »

9sdd44qq1mer431-20221118-121349-2.jpeg

Michaela Strihová

Celý život mě baví posouvat lidi dopředu. Už na střední škole jsem pomáhala především svým přátelům, kteří když nevěděli jak dál, jednoduše mi zavolali. Během Více o lektorovi »

6pd5uc55g4u-1-ehzinpqjpzp5pzoiflzcfw.jpeg

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Termín si domluvíme flexibilně aby nám oběma vyhovoval. Samotný koučink trvá pouze hodinu, úvodních 15-30 minut slouží pro seznámení se a nastavení očekávání.

Přijďte věnovat hodinu sami sobě. Podívejte se na svůj život z jiného pohledu a promyslete si, jak byste chtěli žít podle sebe.

Co od koučování čekat?

Je to především čas, který věnujete sami sobě a svému tématu. Já Vám budu naslouchat a podporovat Vás ve změně, kterou si sami určíte. Zároveň Vás pomocí otázek navedu k tomu, abyste se podívali na své téma z nadhledu a utřídili si vlastní myšlenky.

Co Vám koučink přinese?

Díky koučování se mnou získáte nový pohled na vaše téma a mnohem jasnější představu o tom, co udělat a jak začít. I kdybyste řešili velmi složité téma, pomůžu vám přinést do současné situace pozitivní vhled a nový směr, jak vše zvládnout.

Jakto, že koučka neradí?

Každý jsme originál a máme své vlastní životní zkušenosti. Na celé planetě neexistuje člověk, který by od narození prožíval úplně stejný život jako Vy. Proto je jedním ze základních pravidel koučování fakt, že klient svou situaci zná nejlépe a kouč ho provází a umožní mu podívat se na své téma z jiného pohledu.

Jak bude sezení probíhat?

Potkáme se online na platformě, která Vám vyhovuje a prvních maximálně 30 minut budeme věnovat Vaší představě, kterou od sezení máte. Samotný koučink probíhá hodinu, úvodních 15-30 minut dělám jen poprvé pro vzájemné představení se.

Proč koučink se mnou?

Ke všem lidem přistupuji se vstřícností, aktivně naslouchám a společně nacházíme řešení. Moji klienti mě vnímají jako proaktivní a zároveň také jako lidskou a citlivou. Jednou z mých nejsilnějších stránek je dodání podpory, aby klienti věděli, že jejich téma opravdu vyřešit můžou.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.