9o2r2g77n8fx232-6u9duspvdak4ucj-acg8ociqy2qqwiv7miw9t-vngt9rgnqiffpr9bwjgjl8wnqu-s96-c.jpg

Ondřej Hýbl

Na Naučmese od 24. 5. 2018, vedl/a kurzy pro 17 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Víc jak 11 let jsem pracoval a vedl týmy v nadnárodní splečnosti a byla to cenná zkušenost po všech stránkách, jež mě posunula jak na profesní, tak osobní rovině. Nejvíc jsem vděčný za skvělé lidi, které jsem potkal a pocit vyhoření, který mě donutil na sobě pracovat.

Díky tomu jsem se začal zajímat, jaké jsou moje talenty, jaké činnosti mě vnitřně naplňují a dávají smysl. Zrekapituloval si své životní a pracovní zkušenosti a pochopil, že to co mě opravdu naplňuje, je práce s lidmi.

Po vzoru hesla “chceš-li být v něčem dobrý, uč se od těch nejlepších”, jsem se v roce 2017 začal vzdělávat ve škole  Neuroleadership u Vladimíra Tuky a nyní mám za sebou již víc jak 200 hodin tréninku a mentoringu pro profesionální kouče a získal prestižní akreditaci ACC u ICF (International Coach Federation).

Absolvoval jsem program Objev svůj talent u Markéty Hamrlové a kromě koučinku se věnuji projetku EnterZone, ve kterém jsem začal působit i jako lektor osobnostní typologie MBTI.
Kromě objevování talentů se zajímám o témata firemní kultury, práce s návyky, osobní produktivita, sebedůvěra, vedení lidí a další.

Podle mého oblíbeného MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) jsem Snílek – idealista a věřím, že každý člověk má svůj talent a poslání, které jsou klíčové pro naplněný život, zdraví a pocit spokojenosti.

Ondřej

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.