746m90a72p147hb-jeseniky-jpeg.jpg

Ondřej Hýbl

Na Naučmese od 24. 5. 2018, vedl/a kurzy pro 4 účastníky. Navštívil/a 1 kurz.

Zlomovým krokem v mém životě bylo, když jsem absolvoval workshop na typologii osobnosti a začal se zajímat o to, jaké jsou moje talenty a jaké činnosti mě naplňují. Byl to začátek cesty, který mě vyvedl ze stavu dlouholetého vyhoření.

Moje cesta byla málokdy přímá, hodně jsem se stěhoval, vyzkoušel si různé profese od kulisáka v divadle, výrobu ručně dělané keramiky až po vedoucí pozice v nadnárodní firmě. Také jsem si zažil, jaké to je být totálně na dně, bez peněz, s pocitem naprostého selhání. Díky tomu jsem si spoustu věcí uvědomil, naučilo mě to větší pokoře a pomohlo mi to srovnat si životní priority. 

Potom, co jsem si uvědomil, že musím opravdu poznat své talenty a začít je rozvíjet, jsem postupně absolvoval program Brain Based Coach professional a Mentoring koučů u Vladimíra Tuky, Objev svůj talent u Markéty Hamrlové a další. Také jsem spoluzaložil projekt EnterZone, pro který jsme s Ivona Ester Kolínskou vytvořili workshop na osobnostní typologii MBTI.

Mou radostí a smyslem se tak stalo pomáhat a podporovat lidi na jejich cestě osobního rozvoje pomocí lektorství a koučinku. Velmi pozitivní zpětná vazba mě opakovaně přesvědčuje o tom, jak zásadní jsou uvědomění, která si účastníci z workshopů odnáší a to jak v pochopení nás samotných, tak i našich blízkých či kolegů.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?