Seznámení s jógou smíchu

8172710-muj-pribeh1.jpg

Anna Černá

Jsem od podstaty smíšek a jsem ráda, když můžu šířit radost a pohodu kolem sebe. Smích ale už nenechávám na náhodě. Objevila jsem jógu smíchu, která mi pomáchá Více o lektorovi »

8927230-dsc01326.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 114 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Smích je náš nejpřirozenější lék. Nečekejme na náhodu a pojďme si ho společně prožít a užít!

Zážitkové setkání je určeno všem, kteří se chtějí osobně seznámit s JÓGOU SMÍCHU a naučit se způsob, jak se smát častěji při každodeních situacích. Koncept jógy smíchu je založen na myšlence, že se každý můžeme smát bez důvodu. Základem této aktivity je kombinace smíchu a jógového dýchání (Pranayamy). Smích se vyvolává pomocí speciálních cvičení, která jsou založená na skupinové dynamice, očním kontaktu a dětské hravosti. 

Co společně zažijeme?

  • smích celým tělem i duší
  • že se lze smát i bez důvodu
  • znovuobjevení dětské hravosti
  • jedinečný zážitek z dlouhotrvajícího smíchu
  • osobní zkušenost s pozitivními účinky smíchu

Program:

Seznámení s jógou smíchu, rozcvičení smíchosvalů, smíchocviky a hravé aktivity, krátká meditace smíchu, společné sdílení na závěr a hlavně pořádná sranda!

Všechny cviky děláte jen tak, jak sami cítíte, že je vám to příjemné. Máte možnost kdykoliv vše pouze sledovat nebo si na chvíli odpočinout a posadit se… Můžete se kdykoliv rozhodnout odejít, pokud zjistíte, že vám smích nic nepřináší ;-) Proto přijďte vše vyzkoušet a až po setkání se rozhodněte, zda přijdete i příště! ;-)

Co s sebou:

Pohodlné volnější oblečení, láhev s vodou (pitný režim) a nezapomeňte na chuť se smát.

Místo konání a zázemí:

Sejdeme se v Mateřské školce Jažlovická (Jažlovická 2119/1, Praha 11) v herně Berušky. Je zde možnost se pohodlně převléknout, případně vykonat jakoukoli potřebu. K dispozici je voda z kohoutku a menší občerstvení. Opozdilce o víc jak 15 min nepřijímám, protože to ruší dynamiku hodiny. Děkuji za Vaši dochvilnost. ;-)

Cena:

Osobně sdílím myšlenku koloběhu energie a vyznávám filozofii Dar za Dar. Cena je tedy v dobrovolné výši. Každý může zaplatit v penězích tolik energie, kolik mu celý večer přinesl a dle svých momentálních možností. Jedná se o tradiční výstupné na konci setkání místo vstupného.

Kontraindikace:

Smích je fyzická aktivita a dochází k námaze nejen bránice ale i celé řady dalších svalů. Všichni účastníci se účastní této aktivity na vlastní zodpovědnost. Obecně se nedoporučuje účast např. těhotným ve vyšším stádiu těhotenství, lidem s vysokým krevním tlakem, vážnějšími psychickými poruchami, chronickým kašlem, krvácejícími hemeroidy, epilepsií, srdečními chorobami, těžkými bolestmi páteře, s kýlou a po čerstvé (do 3 měsíců) chirurgické operaci. V případě nejasností, konzultujte vše nejdříve se mnou a následně i s Vašim ošetřujícím lékařem.

Těším se na společný smích!

Anička

 

Doprovodné fotky

  • 3370460-smich2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.