Chci mluvit anglicky nebo jiným jazykem

12k3z67npcxflfr-irena-pajerova-kolecko.jpeg

Irena Pajerová

Jsem lektorka jazyků a jazyková mentorka s 20letou praxí. Založila jsem projekt Rozmluvme se, protože chci dát každému dítěti, studentovi, pracujícímu, rodiči Více o lektorovi »

12k3z67npcxflfr-irena-pajerova-kolecko.jpeg

Irena Pajerová

Jsem lektorka jazyků a jazyková mentorka s 20letou praxí. Založila jsem projekt Rozmluvme se, protože chci dát každému dítěti, studentovi, pracujícímu, rodiči Více o lektorovi »

8dw9t4e1r139f6x-girl-g34b17b2c8-640.jpeg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 49 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Tento termín je individuální - termín a místo je v Praze po domluvě (Vršovice, širší centrum) nebo online. Konzultace probíhá podle potřeby 40-55 minut. Další informace na e-mailu, který obdržíte po přihlášení a zaplacení kurzu.

Hodí se těm, kteří upřednostňují osobní setkání místo skupinového kurzu. Pokud si nejste jistí, jestli je vhodný i pro vás, tak napište do dotazů ke kurzu (pod popisem kurzu).

Chceš konečně mluvit a psát v cizím jazyce, třeba v angličtině? A ještě věříš “zázračným” online kurzům, které tě naučí anglicky, španělsky či německy za 3 měsíce? Nebo spíš spoléháš na jazykovku, kam dojdeš 1x týdně a čas od času se dostaneš ke slovu? A co takhle zkusit věřit v sebe?

Na interaktivním workshopu se pomocí sdílení poznatků, příběhů a příkladů dozvíš více o sobě a svém mozku a uděláš první krůčky, které ti pomůžou učit se cizí jazyky efektivně, a tak začít svůj vysněný jazyk (třeba angličtinu) aktivně využívat.

 

O čem konkrétně je kurz?

1. Cílem tohoto kurzu není hanobit jakékoliv metody a formy učení se angličtiny nebo jiných jazyků, ba naopak! Každé úsilí je fajn, pro každého se hodí něco jiného, ale pokud se chceš konečně učit efektivně, tak ti nabízíme nejnovější vědecké poznatky z jazykovědy a neurovědy.

2. Vezmeme to od základů a za pomoci sebekoučovacích metod, NLP (neurolingvistického programování) a pod vedením jazykové koučky prozkoumáš svůj potenciál pro jazyky, a jak jej využít ke zvýšení jazykového sebevědomí, abys mohl/a už v létě plynule mluvit anglicky nebo jiným jazykem.

3. V neposlední řadě získáš přehled, jaký jsi typ studenta, jaké materiály jsou pro tebe nejlepší, a kde je hledat.

 

Co se tedy naučíš na kurzu?

  • dozvíš se, jak využít poznatky o fungování mozku pro rychlejší pokrok v jazyce
  • vyzkoušíš si konkrétní techniky efektivního učení
  • vytvoříš si svoji vlastní jazykovou vizi, která ti pomůže zlepšit se v cizím jazyce během 3 měsíců

Ještě pořád nevíš, co můžeš očekávat? Tak například si vyzkoušíš techniku vizualizace, protože představy pomáhají vytvářet realitu a náš mozek nerozlišuje mezi tím, co reálně prožíváme, a tím, co si představujeme. Nebo si uděláš minitest, jaký jsi typ studenta a jakým způsobem je tedy pro tebe vhodnější se učit nový jazyk.

 

Pro koho je kurz určený?

Kurz je vedený formou interaktivního workshopu a je pro všechny, kteří se chtějí nejen učit, ale hlavně aktivně používat cizí jazyk. Hodí se studentům všech pokročilostí, je v českém jazyce. Na příkladu angličtiny si ukážeme obecně platné principy, jak se efektivně zlepšovat v cizím jazyce.

Doprovodné fotky

  • 78k3asaslni-64472102-440614316729958-1753756642991669248-n.jpg
  • 4s3hpbqjfnl-64381867-440614520063271-7149325045351841792-n.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.