• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
6ejsdk5xwqfikjx-snimek-obrazovky-2020-03-15-v-19-17-27.jpg Vyprodáno

Instagram workshop 4: Marketingové nástroje a (ne)placená reklama

Máme jedinečnou příležitost se pověnovat tomu, na co běžně není čas. Budu pro vás vysílat živě svůj Instagram workshop, který můžete sledovat bezpečně z pohodlí domova. Začínáme už za pár dní.

Webinář - online
5zax8gqwob6t0wg-minimalismus1.jpg

Minimalismus: Zjednoduš si život

Býváte unavení a vyčerpaní? Valí se na vás spousta povinností? Cítíte se zahlcení informacemi nebo věcmi kolem sebe? Nechte se inspirovat technikami, které vám pomůžou nalézt klid a rovnováhu, být nad věcí a žít šťastnější a smysluplnější život.

Praha
7y57l2m32jp-screen-shot-2018-09-09-at-14-42-00.jpg

Hrátky s angličtinou pro děti 2- 4 roky

Neučte se, hrajte si :-) Poznávání angličtiny přirozeně a s respektem k zájmům dětí.

Nehvizdy
6y0bc3i00mtppsm-1sys0irn8dmfoeg-img-20200214-152546.jpg

Prodýchej se k Nirváně: Dechová cvičení + Meditace

Zbavte se stresu a získejte více energie pomocí správného dýchání. Jóga už po tisíce let spojuje termíny dýcháni, život a energie pod jedno: Prána. Nabijme se společně Pránou při několika dechových cvičeních a pociťme účinky v závěrečné meditaci.

Praha
1p6gdkuryzjn3om-img-20191214-123038-hdr.jpg Kurz je zdarma

Nalaď se znovu na svoji životní sílu - život na vlnách Rekonektivních frekvencí

Seznámím vás s touto novou jednoduchou, moderní metodou Reconnective Healing. Budeme si povídat a ladit se do frekvencí online skrze obrazovku, myslím, že to pocítí každý zúčastněný a pokud zbyde čas můžeme si společně i ve frekvencích zameditovat.

Praha
2zossd17aku6m7v-naucmese-streaming.jpg

Webináře, streaming videa online, videokonference - začněte ještě dnes (možno i on-line)

Vysílejte online video na internet. Streaming na Youtube, Facebook. Webinář pro více účastníků. Video konference s více účastníky. Jednoduchý set-up na mobilu nebo profi varianta s velkou kamerou.

Praha
2a5126an5dq41t7-img-9306.jpg

Základy vázání kytic

V tomto dvouhodinovém pracovním kurzu se účastníci seznámí se základy vazby kytic do spirály - teoreticky i prakticky. Uvázanou kytici si účastníci odnáší s sebou domů.

Praha
9ns8an38kl4kc1s-veeterzy-smqil-2v4vs-unsplash.jpg

Strom života: celostní kurz sebepoznání

Zážitkový kurz, který vás naučí žít naplno a být sami sebou. Díky němu se posunete na své cestě k autenticitě, svobodě a vnitřnímu klidu. Učit se budeme celým svým tělem, nejen hlavou. Čeká nás spousta zážitků v pohybu, imaginací a meditací.

Brno
5esqpoxzejt-stihe-bricho.jpg

Štíhlé břicho, zdravá záda

Workshop je pro všechny, kteří již cvičí, nebo plánují začít cvičit a chtějí se naučit správně dýchat a posilovat břicho. Pro všechny, kteří mají bolesti v oblasti bederní nebo krční páteře, či jiný zdravotní problém..

Praha
43molwz2hq83l56-img-7013-1.jpg

Jak mít více mentální energie?

PLUS nebo MINUS si určuješ sám… Neřeknu ti nic, co nevíš. Pomůžu ti uvědomit si, co bereš pozitivně, co negativně a hlavně PROČ! Také tě inspiruji k tomu, Jak nabíjet svou mentální baterii a jak ji nevybíjet. Vytvoříme návod tvé mentální baterie.

Webinář - online
6ofgge1f8eb6bso-b5d768d7-f473-44d5-9035-24eb4bc4b274.jpg Kurz je zdarma

Jak se k tomu "dokopat", aneb přestaň odkládat

📝 Dokud nebudeš mít VŠECHNY úkoly a poznámky na JEDNOM místě, budeš v nich pořád plavat. Pak i prokrastinaci překonáš snadno jedním klíčovým zvykem 🐸

Webinář - online
64ejw50usac-int2.jpg Vyprodáno
Dostupný jako individuální

Interiéry pro začátečníky

Jste zoufalí, jakou vybrat sedačku, aby se hodila k podlaze a jaké závěsy, aby vše ladilo? A co koberec a polštáře? a jaký lustr.....Jak to vše dát dohromady, aby to ladilo, aby se nám v tom dobře žilo a cítili se tam dobře? Tady je návod.

Praha

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?