• skupinové
  • individuální
  • video kurzy
  • pro firmy
66fqijj5dm304wv-tom-naucmese-kickbox-ex1.jpg Kurz je zdarma

Bezkontaktní kickbox v parku

Ochutnej kickbox v lehké formě v parku

Praha
3jrxtd8hqu7-41lahjd90uy-silhouette-1082129-1280.jpg Vyprodáno
Volný termín je 18. 8.

Smysluplné rozhovory

Co se stane, když se sejde skupina cizích lidí, přeskočí běžné seznamovací fráze a začnou se bavit rovnou o věcech, které jdou do hloubky? Přijď to zjistit.

Olomouc
400kb6lmmh6zovh-8jmmo4ds211wehw-im-cover-23.jpg Vyprodáno
Volný termín je 31. 8.

Improdílny - Otevřené tréninky improvizace

Otevřené tréninky improvizace pro každého jsou prostorem pro hraní, tvoření i učení. Přijďte i vy objevit svoji kreativitu, spontaneitu a mnoho dalšího. To vše, v rámci Improdílen, na jevišti bez diváků.

Brno
4dk3a8tw3ssy2ek-dsc-4543-web.jpg

Naučte se u nás vázat kytice!

Přijďte si k nám zarelaxovat ke květinám, dozvědět se nové trendy ve floristice a uvázat si svojí vlastní kytici. Uděláte hned trojí radost. Sobě, nám a navíc pomůžete dobré věci. Dáváme práci květinářkám s epilepisí. Těšíme se na vás!

Praha
2zossd17aku6m7v-naucmese-streaming.jpg

Webináře, streaming videa online, videokonference - začněte ještě dnes (možno i on-line)

Vysílejte online video na internet. Streaming na Youtube, Facebook. Webinář pro více účastníků. Video konference s více účastníky. Jednoduchý set-up na mobilu nebo profi varianta s velkou kamerou.

Webinář - online
9422730-buddha-993059_1920.jpg Zbývá už jen poslední místo

Večery s klasickou relaxací

Dýchat, vnímat, uvolnit se, vyčistit si hlavu, užít si chvíli klidu a pohody... Vyzkoušejte si osvědčené relaxační metody pod vedením zkušené psycholožky. Každý sudý čtvrtek večer - pokaždé něco jiného.

Praha
5mwynm5f7nzy9px-e61a41e2-8006-40fd-a175-3fce0e0994f5.jpg

Vyjádři se svou mobilní fotkou

Chceš vystoupit svou fotkou z davu? Nechce se ti zbytečně utrácet za drahé vybavení a editorské programy? Tenhle kurz tě naučí jak vyfotit a upravit takovou fotku KDYKOLIV a KDEKOLIV s pomocí tvého telefonu, který máš vždy u sebe.

Brno
4adermakeb7wpup-fitness-buero-102-v-variantbig16x9-w-576-zc-915c23fa.jpg Kurz je zdarma

Zdravý pohyb v kanceláři

Protahování a posilování těla vycházející z principů zdravého pohybu, dechové a relaxační techniky, to vše vede k pružnému a zdravému tělu i mysli, zmírňuje dopady sedavého zaměstnání a podporuje pracovní produktivitu.

Brno
6mnibai2chd-fullsizeoutput-602-2.jpg

Seznam se (pro Ajťáky)

Jak překonat strach a zažít masivní zásah do tvé komfortní zóny a užít si to. Lidé, kteří jsou kolem tebe jsou jedna z nejzásadnějších věcí v tvém životě, tak je pojď získat!

Brno
20150307-010115-panevni-dno-ruze.jpg

Tajemství pánevního dna pohledem západu a východu

cvičení s pánevním dnem · stop inkontinenci · odpovědi na „nevhodné“ otázky · praktická zkušenost · emoce v pánvi ukryté · metoda 3x3 Renaty Sahani v praxi · fyzioterapie · psychosomatika · energie

Jablonec nad Nisou
2rx5jkwdf1ba1nf-img-8487.jpg

Workshop malování hennou

Na workshopu se naučíte základy toho, jak se maluje hennou na tělo. Zdobení těla hennou má dlouhou historii a souvisí s tradicí a rituály. Ženy ji používají především v Asii a Africe již po tisíciletí.

Praha
9tnw7dunrdp-img-2951.jpg

Výroba domácí přírodní kosmetiky

Vyrobíme si přírodní antiperspirant, zubní pastu, pleťový krém a tělové máslo, posdílíme v kruhu podobně naladěných žen (někdy i mužů .), dáme si něco dobrého a zahalíme se do vůně esenciálních olejů.

Brno

Nevybral/a sis žádný kurz?

např. pečeme s konopím, sestavujeme vesmírnou raketu, ...

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?