8v1wngowkm715zs-img-20190717-123942.jpg

Michaela Šarmanová

Na Naučmese od 12. 12. 2019, vedl/a kurzy pro 21 účastníků.

Jsem umělkyně a tatérka s psychologickým přesahem.

Kdysi jsem nasbírala zkušenosti na Lince bezpečí o.s. a v Asistenci o.s. a hodně jsem si lámala hlavu, jak s lidmi jednat správně a citlivě. V rámci psychohygieny jsem vždy kreslila, od duhových tvarů po depresivní témata, často jsem k tomu užívala sakrální geometrii. Postupem času jsem přeběhla od pomáhajících profesí k péči o kůži a navštívila několik seminářů o aromaterapii, arteterapii a stala se certifikovanou poradkyní značky Cannaderm. Zájem o kůži se prohloubil a má touha umělecky se vyjadřovat přešla plynule k tatérství. Tetování je také o člověku, kůže jako největší orgán na těle je fantastickým plátnem. Formulování zakázky v pomáhajících profesích jde s objednáváním na tetování ruku v ruce. Někdo zvolí roční terapii a někomu stačí k sebevědomé cestě obrázek na těle. Pravdou je, že se vše musí dobře domluvit a nic nepodceňovat. Podporuji obě cesty.

Nicm. dnes jsem tatérkou, takže více důvěřuji obrázkům i obrázkům na těle... a proto vám chci nabídnout cestu, jak se stávat sebevědomým díky kreslení a rýsování, které je zejm. o sakrální geometrii a z jejích principů vycházejících mandalách. Mandaly jsou pro duševní seberozvoj klíčovým nástrojem, jak se dostávat blíže k vlastnímu středu, k procesu individuace. 

Kdybyste měli zájem doslechnout se něco o mém tetování tak z 13.7.2017. Rozhovor začíná od 15 min. zde:

https://wave.rozhlas.cz/hergot-se-sarming-hlas-bozi-v-tetovacim-strojku-5969101

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?