Řiď své talenty

20335i08yi4lkkz-img-0234-1.jpeg

Marcel Staviany

Jsem konzultant a lektor v Seznam.cz, mou specializací je osobní produktivita, pohyb a zdraví. Chci vám pomoci budovat malé návyky, malé součástky, díky kterým Více o lektorovi »

20335i08yi4lkkz-img-0234-1.jpeg

Marcel Staviany

Jsem konzultant a lektor v Seznam.cz, mou specializací je osobní produktivita, pohyb a zdraví. Chci vám pomoci budovat malé návyky, malé součástky, díky kterým Více o lektorovi »

5almis0oae0dm8f-vid-0040-compressed.jpeg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Pokud už nemáte potřebný formulář Clifton Strenghts z minulosti a chtěli byste, abych vám jej zařídil já, při vytváření přihlášky zadejte promo kód "chciformular", který zvýší cenu konzultace o 1700kč (https://bit.ly/cenagallup).

Lidé, kteří znají a umí využít svůj talent, jsou podle průzkumu společnosti Gallup ve své práci i životě 3× efektivnější a šťastnější. Z vlastní praxe vím, že to skutečně platí.

Jak rozvíjet své přednosti v profesním i osobním životě?

V čem jsme dobří obvykle tušíme. Málokdy ale dokážeme se svým talentem správně pracovat. Pomohu vám to změnit. Společně najdeme, v čem jste skutečně silní.

Jak probíhá test a konzultace silných stránek podle Clifton Stegths

Metoda, kterou vytvořila společnost Gallup, identifikuje náš přirozený talent (přirozené vzorce chování). Jednotlivé přednosti rozděluje do 34 témat, u každého člověka v unikátním pořadí od nejsilnějšího po nejslabší.

Krok 1: Vyplnění testu silných stránek*

Absolvujete online test, který obsahuje 177 otázek (zabere 30-60 minut). Z dvojic tvrzení vždy vyberete, které vás nejlépe vystihuje. Pomůže nám to určit vaše přirozené vzorce chování, myšlení a cítění.

*V případě, že jste již tento test v minulosti absolvovali, není nutné ho vyplňovat znovu. Budeme pracovat s tím, za co jste již platili.

*Pokud si přejete, abych vám test zařídil, při vytváření přihlášky zadejte promo kód "chciformular", který zvýší cenu konzultace o 1700kč (https://bit.ly/cenagallup)

Krok 2: Konzultace výsledků

Potkáme se u konzultace (online nebo osobně) a společně projdeme výsledky, vašich prvních 5 nebo všech 34 talentových témat. Během schůzky zjistíte, v čem jste silní a jak své dovednosti rozvíjet.

Krok 3: Nové znalosti a sebedůvěra

Teď už víte vše, co potřebujete, abyste na sobě mohli dále systematicky pracovat. Mnohem blíže a lépe znáte unikátní kombinaci svých silných stránek, kterou můžete využít k dosahování úspěchů ve všech oblastech života. Vámi přirozenou cestou.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.