3yt4qw65ert6gf9-profil.jpeg

Martin Koníček

Na Naučmese od 18. 12. 2013, vedl/a kurzy pro 32 účastníků. Navštívil/a 40 kurzů.

Pomáhám lidem i společnostem dosahovat úspěchů v IT, hodně se orientuji v globálních trendech a naopak se vyhýbám jenom lokálním zvykům v ČR, uvědomuji si, že to vůbec není celý svět.

I když jsem v IT dlouho, pravidelně na sobě makám, vzdělávám se, a adoptuji ty nejnovější technologie jako Serverless, AWS i třeba nejnovější verze Pythonu. Narozdíl od mnoha lidí v IT se nesnažím být přehnaně technický, ale uvědomuji si, že je to o tom aby technologie byla primárně užitečná lidem, vytvářela zábavu, zapojení a nebo pomáhala třeba doručovat balíky či plánovat léky v nemocnicích.

Moje kurzy jsou vytvářeny převážně z mého lifestyle, kde si uvědomuji, že kvalita života závisí na penězích, schopnosti se rozvíjet a kvalitně trávit svůj čas. Chápu lidi kolem mě, že jejich priorita jsou kvalitní vztahy, finanční svoboda a užívání si života, jako každého z nás, a tomu přizpůsobuji obsah, což je hodně rozdílné od spousty příliš technických lidí, kteří se chtějí jenom "hrabat" v technologiích a zkoušet novinky pro zábavu.

 
 

 

 

Martin

Již uskutečněné kurzy:

Přihlášený na kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.