Jak začít tetovat

4fay5pyrcmllx9w-img-20230712-223951.jpeg

Michaela Šarmanová

Jsem umělkyně a tatérka s psychologickým přesahem. Kdysi jsem nasbírala zkušenosti na Lince bezpečí o.s. a v Asistenci o.s. a hodně jsem si lámala hlavu, jak s Více o lektorovi »

4fay5pyrcmllx9w-img-20230712-223951.jpeg

Michaela Šarmanová

Jsem umělkyně a tatérka s psychologickým přesahem. Kdysi jsem nasbírala zkušenosti na Lince bezpečí o.s. a v Asistenci o.s. a hodně jsem si lámala hlavu, jak s Více o lektorovi »

2tjfch4lnxbrcov-357985155-788359439364170-2977954124197852060-n.jpeg
Ústí nad Labem (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

MOC SE OMLOUVÁM, PO PŘESTĚHOVÁNÍ Z PRAHY SE KURZ BUDE KONAT POUZE V ÚSTÍ NAD LABEM.

Kurz je individuální, aby se dostalo na naplnění očekávání od "prvního tetování" až po zodpovězení všech dotazů. Pokud s sebou chcete přivést někoho, kdo bude tetovat s vámi, prosím přihlaste se oba (je možné vám umožnit se tetovat navzájem, ale po zácviku uvidíte, zda to chcete).

Děkuji za pozornost a těším se.

Spousta nejen mladých lidí dnes zažila na vlastní kůži nebo mezi kamarády a známými někoho, kdo přišel s ne úplně podařeným tetováním, které zkoušel/i tam, kde měl někdo zrovna strojek nebo jehlu. Většinou jde o zážitek spojený s popíjením alkoholu, zábavou. Ale oproti vystřízlivění je to zážitek, který si budete "vrytý" do kůže pamatovat opravdu dlouho. 

Lákal vás takhle známý, lákalo vás to samo? Chcete si to zkusit, zjistit o čem to je? Pojďte si to vyzkoušet. 

Kurz je 4-5 hodinový. Nejprve vás uvedu do problematiky tetování, čili obrazců / artu aplikovaného jehlou do kůže.

V kurzu máte možnost seznámit se s každou drobností, kterou budete potřebovat: od výběru motivu, místa, kde by tetování mělo být, aplikace, příprava prostoru pro tetování a samotné tetování. Je to magie a vůbec to není tak jednoduché, jak se to zdá, když popíjíte s tím hypotetickým kamarádem, který má strojek. Bude samozřejmě prostor na spoustu dotazů, i jak si vybrat motiv pro sebe (či podle zadání), jak se objednat k tatérovi, i jak a kde si vybrat své tetovací potřeby, jak je to s hygienou, jak se po tetování uklízí. Nebo i dotazy k tetovacím salonům, proč se platí zálohy i proč si to někteří lidé rozmyslí. Případně vám řeknu, jaká je nejjednodušší cesta k tomu, tzv. "udělat si papíry" a jít si za svým snem (ano, je k tomu zapotřebí spousta peněz).

V kurzu pracuji s umělou kůží. Pokud budete mít chuť to zkusit na sobě, po krátké konzultaci a vaší přípravě na umělou kůži vám to s vedením ráda umožním. 

Kurz je pro jednotlivce. Pokud máte chuť pod vedením potetovat svého kamaráda či partnera, je to možné, ale musíte se přihlásit na kurz oba.

POZOR! Tento kurz vás sice neopravňuje k praxi tatérské, nicm. vyhnete se spoustě špinavých chyb, které můžete zažít u nezkušených kamarádů (jizvení, záněty, psí chlupy s úsměvem) a kamarádů z DIY scény.

Víš, že Michaela vede také tyto kurzy?

Víš, že Michaela vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.