5ipf98w1qprht8t-kulata.jpg

Václav Hnátek

Na Naučmese od 3. 2. 2020, vedl/a kurzy pro 48 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Dvanáct let jsem pracoval v největším tuzemském nebulvárním deníku – Mladé frotně DNES. K novinařině mě přivedla touha poznávat a reprodukovat to nejcennější, co se v médiích může objevit, tedy silné lidské příběhy.

Bohužel denní praxe bývá taková, že novinář buď marně pátrá po námětech, nebo je v náhlém přetlaku musí jeden za druhým odmítat.

Po hospodách koluje vtipná hláška: "Chleba. Smutný příběh obilí, které mohlo být pivem, ale nevyšlo to." Každé vydání novin je smutný příběh témat, která se do něj nevešla.

Chtěl bych kus svého know how věnovat dál. Dát lidem sebevědomí a možná trochu i návod na to, jak svou "story" médiím p(r)odat tak, aby se nedala odmítnout.

Pojďme společně odstartovat boj za noviny zábavnější!

Václav

Moje předplatné na Pickey.cz

 • Boomer versus

  59 Kč / měsíc

  Hudba je moje vášeň, a proto představuji svůj kanál Akordy Václava Hnátka. Každou sobotu dostanete tipy na žhavé hudební novinky a komentář k nim formou svěžího podcastu. Hrajeme pro mladé i staré!

  Odebírat
 • Golden Circle

  119 Kč / měsíc

  Zlatá střední cesta podpory! Dostáváte oba podcasty – pondělní historii v souvislostech, sobotního Boomera a samozřejmě kompletní záznamy čtvrtečních live rozhovorů. A k tomu (ne)pravidelné recenze …

  Odebírat
 • VIP Tickets

  359 Kč / měsíc

  Na koncertech byste seděli v klubovém patře a lili bychom do vás šampaňské, tady vás vezmeme do zákulisí. Za tuhle obří podporu máte můj nehynoucí vděk. Brzy přibude opravdu exkluzivní obsah jen pro…

  Odebírat

Již uskutečněné kurzy:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.