5ipf98w1qprht8t-kulata.jpg

Václav Hnátek

Na Naučmese od 3. 2. 2020, vedl/a kurzy pro 57 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

Dvanáct let jsem pracoval v největším tuzemském nebulvárním deníku – Mladé frotně DNES. K novinařině mě přivedla touha poznávat a reprodukovat to nejcennější, co se v médiích může objevit, tedy silné lidské příběhy.

Bohužel denní praxe bývá taková, že novinář buď marně pátrá po námětech, nebo je v náhlém přetlaku musí jeden za druhým odmítat.

Po hospodách koluje vtipná hláška: "Chleba. Smutný příběh obilí, které mohlo být pivem, ale nevyšlo to." Každé vydání novin je smutný příběh témat, která se do něj nevešla.

Chtěl bych kus svého know how věnovat dál. Dát lidem sebevědomí a možná trochu i návod na to, jak svou "story" médiím p(r)odat tak, aby se nedala odmítnout.

Pojďme společně odstartovat boj za noviny zábavnější!

Václav

Moje předplatné na Forendors.cz

 • Něco

  59 Kč / měsíc

  Úvahy a komentáře jedné neklidné mysli. Občas hudební recenze. Pravidelnost nezaručena, takže to berte hlavně jako podporu. 🙂 Levnější už to nebude!

  Odebírat
 • Všechno

  119 Kč / měsíc

  Zlatá střední cesta podpory! Dostáváte s předstihem celé podcasty včetně případných bonusů Za cenu dvou piv ve fancy lokálu nebo půl lahve kvalitního vína spousta "muziky"!

  Odebírat
 • Ještě víc

  359 Kč / měsíc

  Vše předchozí, ale za víc, protože jste blázni a máte mě rádi. :-) Nárazové exkluzivní bonusy. A za tuhle obří podporu máte můj nehynoucí vděk.

  Odebírat

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.