9wotejjdud3-lukas-madeira.jpg

Lukáš Gondek

Na Naučmese od 25. 9. 2017, vedl/a kurzy pro 5 účastníků. Navštívil/a 4 kurzy.

Jsem průzkumník. Potřebuji si na všechno sáhnout, vše ochutnat, prožít a hlavně pochopit. Chci vědět úplně o všem, co může zlepšit nebo obohatit život. Miluji vše, co do života přináší více  časové, finanční i duchovní svobody.

Šířím praktické poznání, aby lidé mohli žít mnohem šťastnější a radostnější život, než si kdy vůbec dokázali představit.

Nabízím průvodcovství, praktické nástroje a tipy, které můžete jednoduše využít.

Zlepšit si své zdravíprožívat harmonické vztahy se svými blízkými a naplnit své materiální potřeby děláním toho, co vás baví.

Učím a propaguji to, co jsem v praxi ověřil a vím, že funguje a přináší reálné výsledky. 

Na své cestě jsem prošel od nemoci ke zdraví a vitalitě, díky pochopení a uplatnění základních zdravotních principů. Prozkoumal jsem celou řadu diet, výživových směrů, očist, potravinových doplňků i duchovních směrů. 

Na cestě z chudoby k hojnosti jsem prošel od manuálních prací za hodinovou mzdu, umělecké tvorby, terapeutické činnosti, různých druhů samostatně výdělečných činností, až k podnikání které osvobozuje.

Poznal jsem co funguje a co vůbec ne. Rád se s vámi podělím o svoje zkušenosti, zážitky a poznání.

Hledáte-li cestu, jak žít plnější a šťastnější život, těším se na setkání.

Lukáš

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?