Jak nakopnout imunitní systém detoxikací

1vpvcprugyht2tu-profil-36.jpg

Lukáš Gondek

Miluji svobodu a smysluplné tvoření které posouvá jednotlivce i společnost k šťastnějším, svobodnějším a zodpovědnějším zítřkům. Užívám si pocit že jsem pánem svého života a směřuji k smysluplným cílům. Zároveň rád Více o lektorovi »

3bz2yd2fydy3r4h-detox.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 12 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Krize je příležitost pro životní změny!
Ať už Vás štve, že s sebou stále nosíte kila navíc, po obědě se vám klíží oči, máte pořád na něco chuť či se cítíte po jídle těžko, máte dlouhodobé chronické problémy nebo jedete v zajetých kolejích a nemáte žádný konkrétní plán, jak zlepšit svůj život, je tento webinář právě pro Vás! Pojďme tuto situaci pozitivně využít.

Detoxikace i pro lenochy nebo ty, co se cítí vyhořele!
Pokud po sobě zvládnete vyčistit záchod, zvládnete vyčistit i své tělo. Se správnými nástroji, jasným návodem a zkušeným vedením to zvládne opravdu každý. Nejde o nic mystického ani divného, je to stejně prosté a nutné jako si čistit zuby.

Rozdíl kvality života je v našem těle!
Jestli je naše tělo čistý, vyladěný a promazaný stroj jedoucí na skvělé palivo, nebo orezlá rozdrncaná herka s prázdnou nádrží a přebytečnou pneumatikou, rozhoduje o kvalitě našeho života více, než kde žijem, čím jezdíme nebo co děláme.

Proč Vás bude tímto tématem provázet právě Lukáš Gondek?

Před 14ti lety ho zdravotní problémy dostaly k léčitelům, ti ho přivedli k výživě a zkoumání výživy zase k očistám. Osahal si mnohé výživové extrémy. Zažil si na sobě vegetariánství, raw food, keto, veganství i „nevýživu“ tedy dlouhé půsty – až 38dní. Mnohokrát působil na druhé jako mimozemštan, štval lidi kolem sebe svými „extrémy“, stejně jako byl mnohokrát frustrovaný že: „V tomhle světě se prostě ideály zdraví žít nedají“.
Postupně našel praktický a žitelný způsob, jak dosahovat těch nejlepších výsledků a při tom si to nejvíce užít. A právě o ten se s námi chce podělit. Současnou situaci chce pro nás proměnit v příležitost k ozdravění těla a povznesení kvality našeho života.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?