Kryptoměny jako příležitost

45txzmhfxyb-viktor-k.jpg

Viktor Kořínek

Viktor Kořínek Jako nadšenec do nových technologií jsem se s Bitcoinem setkal poprvé před třemi lety. Kamarád mi ukázal neuvěřitelný svět nových peněz prolnutý s technologií a mě to naprosto uchvátilo.  Mé zkušenosti? Více o lektorovi »

9xhvm002wwq-cryptocurrency.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Chcete pochopit fungování kryptoměn a nahlédnout do nového světa možností? Přemýšlíte o budování pasivního příjmu? Jsou pro Vás pohyby akcií na burzách příliš malé? Pak Vám kurz přinese cenné informace.

S kryptoměnami má každý běžný člověk s chytrým telefonem švýcarskou banku ve své kapse. Bezpečnost, svoboda finančních pohybů, zhodnocení a snadná přenositelnost, jsou jen jedny z mála úžasných atributů kryptoměn. Finanční vlastnosti jsou však jen špičkou ledovce skutečného potenciálu a budoucnosti kryptoměn. Příležitosti v leží v umění, životním prostředí, v zemích třetího světa, ve smart-contracts a samozřejmě i blockchainu. O všem si povíme během 2 hodinové přenášky.

Hlavní témata:

  • Představení kryptoměn a základní vhled do jejich fungování
  • Bezpečnost ukládání a práce s kryptoměnami
  • Investování - základy a hlavní rizika
  • Pasivní příjem z kryptoměn
  • Půjčka sobě samému
  • Jak mohou kryptoměny změnit náš svět?

V kurzu Vás provedu moha tématy a pravděpodobně Vám z toho půjde hlava kolem. Každý si ale určitě najde informaci, která ho inspiruje a o které se bude chtít dozvědět více. Součástí kurzu bude i seznam odkazů na užitečné weby k jednotlivým tématům a další zdroje informací.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?