26 hodinový den! + extra 2 hodiny navíc na dělání toho po čem toužíte

1vpvcprugyht2tu-profil-36.jpg

Lukáš Gondek

Miluji svobodu a smysluplné tvoření které posouvá jednotlivce i společnost k šťastnějším, svobodnějším a zodpovědnějším zítřkům. Užívám si pocit že jsem pánem Více o lektorovi »

1vpvcprugyht2tu-profil-36.jpg

Lukáš Gondek

Miluji svobodu a smysluplné tvoření které posouvá jednotlivce i společnost k šťastnějším, svobodnějším a zodpovědnějším zítřkům. Užívám si pocit že jsem pánem Více o lektorovi »

47zor7n0wr97qu8-26hodinovy-den-naucmese3.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Znáte to, když se blíží večer a vy si povzdechnete, kéž by měl den o pár hodin víc? Chcete rozjet podnikání, pravidelně cvičit, nebo si konečně sednout do křesla s knížkou, kterou tak dlouho odkládáte, ale prostě vám nezbývá čas?

Při osobní konzultaci se napojím na kanál mých předků z Atlantidy a z vláken hyper-časoprostorového kontinua pro vás vyfoukám 2 hodinovou časovou bublinu, kterou prodloužíte svůj den bez jakékoli snahy!!!

Tak přesně takhle to vypadat NEBUDE!  Namísto toho spolu na konzultaci objevíme černé díry, které váš čas požírají, a ukážu vám techniky a nástroje, jak se jim mistrovsky vyhout. Dostanete tak konkrétní plán s akčními kroky, které vám zajistí volný čas pro vaše touhy, koníčky i zasloužený relax.

Jak to bude probíhat:

1️⃣ Vyplníte krátký dotazník vašich činností, závazků a cílů

2️⃣ Na základě vaší situace spolu sestavíme váš ideální denní a týdenní harmonogram, ve kterém vytvoříme speciální prostor na 2 hodiny jen pro vás - pro vaše touhy a vášně, které jste zvyklí odkládat. Harmonogram vás naučím upravovat, dodržovat i porušovat tak, aby on sloužil vám a ne vy jemu.

3️⃣Na závěr si domluvíme sérii “kontrolních hlášení”. Ty zajistí, že si neodnesete jen návod na „další věc, kterou byste měli dělat”, ale že celý program uvedete do praxe a budete moct dosahovat svých vysněných výsledků.

 

Proč bych vás měl tímto tématem provázet zrovna já?

Vždy mě štvaly systémy, které mi vnucovaly, co a kdy mám dělat, proto jsem se z nich hned po škole osvobodil a od té doby se již řídím sám. Se svým svobodomyslným, antisystematickým přístupem a odporem k plánování jsem tedy moc neřídil. Spíš mě to mlelo mezi nudou, neužitečností a uspěchaným přepracováním.

V průběhu 10 let úplné časové svobody a mnoha sebeřídících karambolů jsem vyzkoušel velkou řadu nástrojů a metod, které jsem si osvojil. Hlavně si mi však začal měnit přístup. Začal nacházet vyšší rovnováhu ve stanovování jasných cílů a spontáního flow. Díky tomu dosahuji, čím dál většího úspěchu ve svém podnikání a hlavně čím dál lepšího pocitu ze sebe samého tady a teď. 

Tím, že ve všem hledám hravost a lehkost jsem dovedl k plánování již mnoho svých partnerů, kteří vše jen nechávali plynout, stejně jako přidal štávu do života systematickým plánovačům, kteří vše moc drželi.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.